Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 12 қазандағы № 221 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қазанда № 24800 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Түркістан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 27 шілдедегі № 205 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 болып тіркелген);
2) Түркістан облысы әкімдігінің "Оңтүстік Қазақстан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 205 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 99 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5572 болып тіркелген).
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасары А.С. Сабитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Туркестанской области от 12 октября 2021 года № 221. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2021 года № 24800
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Южно - Казахстанской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Туркестанской области" от 27 июля 2017 года № 205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4189);
2) постановление акимата Туркестанской области "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 июля 2017 года № 205 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Южно-Казахстанской области" от 20 апреля 2020 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5572).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области Сабитова А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев