Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 20 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 25 наурызда № 6122 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6024 тіркелген, 2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылынын 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 627 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 742 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 27 875 мың теңге;
2) шығындар – 29 747 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1120 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1120 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ащысай ауылынын 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 32 347 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 771 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 383 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 30 193 мың теңге;
2) шығындар – 33 263 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 10 марта 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 марта 2021 года № 6122. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 627 тысяч тенге:
налоговые поступления –742 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 875 тысяч тенге;
2) затраты – 29 747 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 120 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 120 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет села Ачисай на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 347 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 771 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 193 тысяч тенге;
2) затраты – 33 263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 149 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 149 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 149 мың теңге.".
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қарашық ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 44 844 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 582 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 36 232 мың теңге;
2) шығындар – 55 217 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 373 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 373 мың теңге.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ораңғай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 783 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 257 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 855 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 28 671 мың теңге;
2) шығындар – 46 470 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 687 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 687 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 687 мың теңге.".
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Иассы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 31 921 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 176 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 270 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 149 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 149 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 149 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 844 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 582 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 232 тысяч тенге;
2) затраты – 55 217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 373 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 373 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Орангай на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 783 тысяч тенге:
налоговые поступления –8 257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 855 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 671 тысяч тенге;
2) затраты – 46 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7687 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 687 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7678 тысяч тенге.".
пункт 8 изложить в следующей редакции:
8. Утвердить бюджет сельского округа Иассы на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 921 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 және 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 және 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасындабелгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 34, 40, 43 и 46 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 и 16 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";