Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 408 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 76 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қыркүйекте № 24511 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 408 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 29 593 780 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 906 659 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –55 989 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 273 704 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 26 357 428 мың теңге;
2) шығындар – 32 849 548 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -3 249 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 252 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 252 519 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3 260 203 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2020 года № 408 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 17 сентября 2021 года № 76. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2021 года № 24511. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 408 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5992) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 593 780 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 906 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 989 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 273 704 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 357 428 тысяч тенге;
2) затраты – 32 849 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 249 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 252 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 252 519 тысяч тенге:
поступления займов – 3 260 203 тысяч тенге;

1 500 112
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 500 112
2
Әлеуметтiк көмек
1 654 606
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 654 606
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
733 638
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 040
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
198 180
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 961
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
102 584
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
26 396
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
463 121
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
100 585
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
127 485
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 485
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 546
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 391
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35 199
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24 349
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 917 637
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 908 626
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
332 745
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
332 745
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
134 069
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
16 022
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118 047
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 500 112
005
Государственная адресная социальная помощь
1 500 112
2
Социальная помощь
1 654 606
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 654 606
002
Программа занятости
733 638
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 040
006
Оказание жилищной помощи
101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
198 180
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 961
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
102 584
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
26 396
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
463 121
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
100 585
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
127 485
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 485
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 546
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 391
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
35 199
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24 349
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 917 637
1
Жилищное хозяйство
3 908 626
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
332 745
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
332 745
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
134 069
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
16 022
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 047
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)