Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 61/365 "2021–2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/14 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 6092 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 ақпандағы № 2/8 "Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6073 тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 61/365 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6029 тіркелген, 2021 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ағыбет ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 42 784 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 407 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 101 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 40 276 мың теңге;
2) шығындар – 43 867 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 083 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 083 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 083 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 010 мың теңге болып белгіленсін.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2020 года № 61/365 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 3 марта 2021 года № 3/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 марта 2021 года № 6092. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 12 февраля 2021 года за № 2/8 "О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6073, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2020 года № 61/365 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6029, опубликовано 22 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агыбетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы -42 784тысяч тенге:
налоговые поступления –2 407 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –40 276 тысяч тенге;
2) затраты – 43 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 083 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 083 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 083 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Агыбет в сумме 22 010 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 46 884 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 793 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 42 035 мың теңге;
2) шығындар –48 120 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 236 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. 2021 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 472 мың теңге болып белгіленсін.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Алмалы ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 7 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 27 779 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 759 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 000 мың теңге;
2) шығындар – 28 824 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 045 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 045 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. 2021 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 925 мың теңге болып белгіленсін.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ақбастау ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 626 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8393 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 69 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –25 164 мың теңге;
2) шығындар – 34 852 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

1) доходы – 46 884 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 793 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 035 тысяч тенге;
2) затраты –48 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 236 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 236 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 19 472 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2021-2023 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 779 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –25 000 тысяч тенге;
2) затраты –28 824 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 045 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 045 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 22 925 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2021-2023 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –33 626 тысяч тенге:
налоговые поступления –8 393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –25 164 тысяч тенге;
2) затраты – 34 852 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 226 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 226 мың теңге.
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
8. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 140 мың теңге болып белгіленсін.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Боралдай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 47 188 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 051 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 160 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 977 мың теңге;
2) шығындар – 47 843 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –655 мың теңге.
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
10. 2021 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 14 290 мың теңге болып белгіленсін.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Бөген ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн.
1) кiрiстер – 28 654 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 686 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –80 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 21 888 мың теңге;
2) шығындар – 29 451 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 797 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 797 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –797 мың теңге.
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
12. 2021 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 835 мың теңге болып белгіленсін.
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 226 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 226 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в следующей редакции:
8. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 23 140 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2021-2023 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 188 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 051 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –32 977 тысяч тенге;
2) затраты – 47 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 655 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 655 тысяч тенге.
пункт 10 изложить в следующей редакции:
10. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 14 290 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2021-2023 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 654 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –21 888 тысяч тенге;
2) затраты –29 451тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -797 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –797 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 797 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в следующей редакции:
12. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген в сумме 19 835 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в следующей редакции:

"13. Борлысай ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 200 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 401 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 744 мың теңге;
2) шығындар – 28 859 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -659 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 659 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 659 мың теңге.
14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
14. 2021 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 553 мың теңге болып белгіленсін.
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жамбыл ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 54 983 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 533 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 195 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 51 255 мың теңге;
2) шығындар – 55 970 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –987 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –987 мың теңге.
16 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
16. 2021 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 21 285 мың теңге болып белгіленсін.
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Көктерек ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 25 703 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 252 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 71 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 22 380 мың теңге;
2) шығындар – 25 703 мың теңге;

"13. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2021-2023 годы согласно приложению 19 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 28 200 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 401 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 744 тысяч тенге;
2) затраты – 28 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -659 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 659 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 659 тысяч тенге.
пункт 14 изложить в следующей редакции:
14. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 23 553 тысяч тенге.
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2021-2023 годы согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –54 983 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –51 255 тысяч тенге;
2) затраты – 55 970 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 987 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 987 тысяч тенге.
пункт 16 изложить в следующей редакции:
16. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 21 285 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2021-2023 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 703 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –22 380 тысяч тенге;
2) затраты – 25 703 тысяч тенге;

22. 2021 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 15 434 мың теңге болып белгіленсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
23. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

22. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 15 434 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
23. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
24. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Айтбеков
Байдібек аудандық мәслихатының

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.
24. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата Б. Кенжебаев
Секретарь районного маслихата Н. Айтбеков
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек