Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 9/57 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24907 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6000 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 869 995 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 318 209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5200 мың теңге;
трансферттер түсімі –13 499 746 мың теңге;
2) шығындар – 14 902 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 333 363 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 399 069 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 706 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -365 452 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 365 452 мың теңге:
қарыздар түсімі – 399 069 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 706 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 089 мың тенге".
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтерін белгілеу:

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2021 года № 9/57. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24907. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 60/358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6000), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 869 995 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 318 209 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 499 746 тысяч тенге;
2) затраты – 14 902 084 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 333 363 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 399 069 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 706 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -365 452 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365 452 тысяч тенге:
поступление займов – 399 069 тысяч тенге;
погашение займов – 65 706 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 089 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:

төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 65,6 пайыз, аудан бюджетіне 34,4 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне 89,5 пайыз, облыстық бюджетке 10,5 пайыз болып белгіленсін".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат хатшысы Н. Айтбеков
Байдібек аудандық мәслихатының

индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет 65,6 процент, в бюджет района 34,4 процент;
установить по социальному налогу в бюджет района 89,5 процентов, в областной бюджет 10,5 процентов".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Байдибек Н. Айтбеков
Приложение к решению
маслихата района Байдибек