Қазығұрт ауылы округі, Қазығұрт елді мекені, Бурабай көшесінде № 12 А үйдің ауласына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 38 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 6 мамырда № 6184 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 2021 жылғы 29 шілдедегі № 54 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 29.07.2021 № 54 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекция басшысының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 02-05/249 ұсынысы негізінде Қазығұрт ауылы округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тексеруге өткізілген бір бас ірі қара малының, бас миы сынамасынан "Құтырық" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты, Қазығұрт ауылы округі, Қазығұрт елді мекені, Бурабай көшесінде № 12 А үйдің ауласына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазығұрт ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округ әкімі Қ. Садықов

Об установлении ограничительных мероприятий во дворе дома № 12 А по улице Бурабай, населенного пункта Казыгурт, сельского округа Казыгурт
Решение акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 мая 2021 года № 6184. Утратило силу решением акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 29 июля 2021 года № 54
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 29.07.2021 № 54 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2021 года за № 02-05/249 аким сельского округа Казыгурт РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия во дворе дома № 12 А по улице Бурабай, населенного пункта Казыгурт, сельского округа Казыгурт в связи с показанием положительного результата на "Бешенство" из пробы головного мозга одного крупного рогатого скота, сданного на обследование.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыгурт" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Садыков