Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 16 шілдедегі № 436 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23603 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1 тармағына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 17 мамырдағы № 310 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6222 тіркелген) қаулының күші жойылды деп танылсын.
3. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 16 июля 2021 года № 436. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23603
В соответствии с пунктами 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Мактааральского района от 17 мая 2021 года № 310 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6222).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақтаарал ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақтаарал аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мактааральского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликование.
Аким Мактааральского района Б. Асанов
"СОГЛАСОВАНО"
Мактааральская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению

2021 жылғы 16 шілдедегі
№ 436
Қаулыға қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Мырзакент кенті, Ш.Тайғанов көшесі, №50, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 Мырзакент мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
2.

от 16 июля 2021 года
№ 436
Места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места размещения агитационных печатных материалов
1.
Поселок Мырзакент, улица Ш.Тайганова, №50, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "№1 школа-гимназия Мырзакент" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
2.

Мырзакент кенті, Б.Қыпшақов көшесі, №5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абылайхан атындағы №2 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
3.
Мырзакент кенті, К.Маркс көшесі, №56, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Пушкин атындағы №3 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
4.
Мырзакент кенті, Мәдіқожаев көшесі, №30, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында орналасқан тақта
5.
Мырзакент кенті, Жеңіс көшесі, №10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "C.Рахымов атындағы №4 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
6.
Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Абдешов көшесі, №42 Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мүсірепов атындағы №53 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
7.
Достық ауылдық округі, Гүлстан ауылы, Д.Ұзақов көшесі, №9А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Тұрсын-Заде атындағы №56 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
8.
Достық ауылдық округі, Хайдар ауылы, Қаназарова көшесі, №23, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Айни атындағы №55 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
9.
Достық ауылдық округі, Жолбарыс Қалшораев ауылы, Елімай көшесі, №6А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Әбдалиев атындағы №54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
10.
Достық ауылдық округі, Бескетік ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, №24, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Ғабдуллин атындағы №52 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
11.

Поселок Мырзакент, улица Б.Кыпшаков, №5, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №2 имени Абылайхана" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
3.
Поселок Мырзакент, улица К.Маркс, №56, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №3 имени А.Пушкина" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
4.
Поселок Мырзакент, улица Мадиходжаева, №30, щит расположенный перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления общественного здоровья Туркестанской области
5.
Поселок Мырзакент, улица Женис, №10, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №4 имени С.Рахымова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
6.
Достыкский сельский округ, село Достык, улица Абдешова, №42 Б, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №53 имени Г.Мусирепова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
7.
Достыкский сельский округ, село Гулистан, улица Д.Узакова, №9А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №56 имени М.Турсын-Заде" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
8.
Достыкский сельский округ, село Хайдар, улица Каназарова, №23, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №55 имени С.Айни" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
9.
Достыкский сельский округ, село Жолбарыс Калшораева, улица Елимая, №6А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №54 имени К.Абдалиева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
10.
Достыкский сельский округ, село Бескетик, улица Ы.Алтынсарина, №24, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №52 имени М.Габдуллина" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
11.

Аязхан Қалыбеков ауылдық округі, Атамұра ауылы, Шүренбай Тұрғанбаев көшесі, №9А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Қайсенов атындағы №51 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
12.
Аязхан Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Орда көшесі №41А, Мақтаарал ауданының мәдениет және тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үлгілі" мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан тақта
13.
Аязхан Қалыбеков ауылдық округі, Абат ауылы, Тәжібай Сапаров көшесі, №23 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Нұрлыбаев атындағы №49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
14.
Жолдыбай Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, Миманжораев көшесі №6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №26 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
15.
Жолдыбай Нұрлыбаев ауылдық округі, Өнімкер ауылы, Ақ терек көшесі, №30, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Нұрлыбаев атындағы №27 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
16.
Жолдыбай Нұрлыбаев ауылдық округі, Ырысты ауылы, Алғабас көшесі, №80, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Торайғыров атындағы №30 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
17.
Жолдыбай Нұрлыбаев ауылдық округі, Мырзатөбе ауылы, Жастар көшесі, №14А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Өтемісұлы атындағы №28 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
18.
Жолдыбай Нұрлыбаев ауылдық округі, Қарақыр ауылы, Нұрлы Жол көшесі, №80, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Тұяқбаев атындағы №29 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
19.
Жаңажол ауылдық округі, Ақжол ауылы, І.Төленов көшесі, №32, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 25 Жаңа жол жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
20.

Сельский округ Аязхана Калыбекова, село Атамура, улица Шуренбай Турганбаев. № 9А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №51 имени К.Кайсенова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
12.
Сельский округ Аязхана Калыбекова, село Улгили, улица Орда №41А, щит расположенный перед зданием "Дома культуры "Улгили" отдела культуры и развития языков, физической культуры и спорта Мактааральского района
13.
Сельский округ Аязхана Калыбекова, село Абат, улица Тажибай Сапаров, дом 23, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №49 имени Ж.Нурлыбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
14.
Сельский округ Жолдыбай Нурлыбаев, село Ынталы, улица Миманжораев, №6, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №26 имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
15.
Сельский округ Жолдыбай Нурлыбаев, село Онимкер, улица Ак терек, №30, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №27 имени Ж.Нурлыбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
16.
Сельский округ Жолдыбай Нурлыбаев, село Ырысты, улица Алгабас, № 80, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №30 имени С.Торайгырова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
17.
Сельский округ Жолдыбай Нурлыбаев, село Мырзатобе, улица Жастар №14А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №28 имени М.Отемисулы" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
18.
Сельский округ Жолдыбай Нурлыбаев, село Каракыр, улица Нурлы Жол, №80, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №29 имени А.Туякбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
19.
Жанажолский сельский округ, село Акжол, улица И.Толенов, №32, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Жана жол №25" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
20.

Жаңажол ауылдық округі, Арайлы ауылы, Нұрлытаң көшесі, №13, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Датұлы атындағы №23 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
21.
Жаңажол ауылдық округі, Өргебас ауылы, Болашақ көшесі, №8, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Аманжолов атындағы №22 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
22.
Жаңажол ауылдық округі, Фирдауси ауылы, Түркістан көшесі, №5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Фердауси атындағы №24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
23.
Жаңажол ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы, Үлгілі көшесі, №27А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№21 Нұрлы жол жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
24.
Жаңажол ауылдық округі, Жеңіс ауылы, Көктем көшесі, №11, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Мүсірепов атындағы №20 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
25.
Еңбекші ауылдық округі, Тәңірберген Жайлыбаев ауылы, Желтоқсан көшесі, №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы №17 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
26.
Еңбекші ауылдық округі, Нұрлытаң ауылы, Атамекен көшесі, №40, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№18 Нұрлытаң жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
27.
Еңбекші ауылдық округі, Шұғыла ауылы, 9 Мамыр көшесі, №4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№19 Шұғыла жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
28.
Еңбекші ауылдық округі, Жантақсай ауылы, Жаңа Құрылыс көшесі, №4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Х.Доспанова атындағы №16 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
29.

Жанажолский сельский округ, село Арайлы, улица Нурлытан, №13, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №23 имени С.Датулы" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
21.
Жанажолский сельский округ, село Оргебас, улица Болашак,№8, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №22 имени К.Аманжолова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
22.
Жанажолский сельский округ, село Фирдоуси, улица Туркестан, №5, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №24 имени А.Фердауси" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
23.
Жанажолский сельский округ, село Нурлыжол, улица Улгили, №27А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №21 Нурлы жол" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
24.
Жанажолский сельский округ, село Женис, улица Коктем, №11, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №20 имени К.Мусирепова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
25.
Енбекшинский сельский округ, село Танирбергена Жайлыбаеваа, улица Желтоксан, №1, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №17 имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
26.
Енбекшинский сельский округ, село Нурлытан, улица Атамекен, № 40, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №18 Нурлытан" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
27.
Енбекшинский сельский округ, село Шугыла, улица 9 Мамыр, №4, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №19 Шугыла" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
28.
Енбекшинский сельский округ, село Жантаксай, улица Жана Құрылыс, №4, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №16 имени Х.Доспанова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
29.

Иіржар ауылдық округі, Иіржар ауылы, Қайнар көшесі, 4 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№10 Асыл мұра жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
30.
Иіржар ауылдық округі, Дихан ауылы, Жайлау көшесі, №5А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қажымұқан атындағы №11 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
31.
Иіржар ауылдық округі, Алаш ауылы, Қайнар көшесі, №30А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№14 Жас алаш жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
32.
Иіржар ауылдық округі, Мақтажан ауылы, Әжіхан ата көшесі, №60, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№15 Мақтажан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
33.
Иіржар ауылдық округі, Азамат ауылы, Достық көшесі, №24А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Х.Әлімжан атындағы №12 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
34.
Иіржар ауылдық округі, Наурыз ауылы, Достық көшесі, №2Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№13 Н.Бекежанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
35.
Атакент кенті, Н.Төреқұлов көшесі, №27, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№5 Мақтаарал гуманитарлы-қоғамдық пәндер бағытындағы мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
36.
Атакент кенті, А.Орлов көшесі, №10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№14 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында орналасқан тақта
37.
Атакент кенті, Ташкент көшесі, №72А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "В.Комаров атындағы №7 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
38.

Иржарский сельский округ, село Иржар, улица Кайнар, дом 4, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №10 Асыл мура" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
30.
Иржарский сельский округ, село Дихан, улица Жайлау, №5А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №11 имени Кажымукана" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
31.
Иржарский сельский округ, село Алаш, улица Кайнар, №30А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №14 Жас алаш" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
32.
Иржарский сельский округ, село Мактажан, улица Ажихан ата, №60, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №15 Мактажан" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
33.
Иржарский сельский округ, село Азамат, улица Достык, №24А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа №12 имени Х.Алимжана" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
34.
Иржарский сельский округ, село Наурыз, улица Достык, №2Б, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №13 имени Н.Бекежанова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
35.
Поселок Атакент, улица Н.Торекулова, №27, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "№5 школа-гимназия Мактаарал" по предметам гуманитарно-общественного направления" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
36.
Поселок Атакент, улица А.Орлова, №10, щит расположенный перед зданием государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж №14" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
37.
Поселок Атакент, улица Ташкентская, №72А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №7 имени В.Комарова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
38.

Атакент кенті, Болашақ көшесі, № 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "О.Бапышев атындағы №8 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
39.
Атакент кенті, М.Әуезов көшесі, №7А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№9 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
40.
Бірлік ауылдық округі, Құдайберген Пернебаев ауылы, М.Қалмұратұлы көшесі, №2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№34 Бірлік жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
41.
Бірлік ауылдық округі, Табысты ауылы, Е.Жиренбаев көшесі, №14, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "И.Панфилов атындағы №33 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
42.
Бірлік ауылдық округі, Құдайберген Пернебаев ауылы, А.Жәненов көшесі, №31, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№35 Болашақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
43.
Бірлік ауылдық округі, Алғабас ауылы, Н.Мәшбек көшесі, 6А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№31 Береке жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
44.
Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл ауылы, Д.Байжігітов көшесі, №1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "К.Үкібаев атындағы №37 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
45.
Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Жас Ұлан көшесі, №1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№36 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
46.
Жамбыл ауылдық округі, Жалын ауылы, Н.Құлжанов көшесі, №19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы №39 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
47.

Поселок Атакент, улица Болашак, № 1, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №8 имени О.Бапышева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
39.
Поселок Атакент, улица М.Ауэзова, №7А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №9" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
40.
Сельский округ Бирлик, село Кудайберген Пернебаев, улица М.Калмуратулы, №2А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №34 Бирлик" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
41.
Сельский округ Бирлик, село Табысты, улица Е.Жиренбаев, №14, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №33 имени И.Панфилова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
42.
Сельский округ Бирлик, село Кудайберген Пернебаев, улица А.Жаненов, №31, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №35 Болашак" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
43.
Сельский округ Бирлик, село Алгабас, улица Н.Машбек, дом 6А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №31 Береке" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
44.
Жамбылский сельский округ, село Кенесшил, улица Д.Байжигитов, №1А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №37 имени К.Укибаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
45.
Жамбылский сельский округ, село Жамбыл, улица Жас Улан, №1А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №36" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
46.
Жамбылский сельский округ, село Жалын, улица Н.Кулжанов, №19, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №39 имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
47.

Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай ауылы, Молшылық көшесі, №6Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Мұқанов атындағы №40 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
48.
Мақтарал ауылдық округі, Береке ауылы, Береке көшесі, №2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы №47 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
49.
Мақтарал ауылдық округі, Көкарал ауылы, Алға көшесі, №1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Бегелдинов атындағы №46 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
50.
Мақтарал ауылдық округі, Өркениет ауылы, Оқу кварталы көшесі, №1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Мақтаарал гуманитарлық-экономикалық агробизнес колледжі" ғимаратының алдында орналасқан тақта
51.
Мақтарал ауылдық округі, Қазақ ССР 40 жылдығы ауылы, Ынталы көшесі №11 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Навои атындағы №44 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
52.
Мақтарал ауылдық округі, Игілік ауылы, Шұғыла көшесі, №16А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Әубәкіров атындағы №43 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
53.
Мақтарал ауылдық округі, Н.Есентаев ауылы, Жастар көшесі, №39, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Тоқжігітов атындағы №42 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
54.
Мақтарал ауылдық округі, Азаттық ауылы, Азаттық көшесі, №2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№41 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
55.
Мақтарал ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Мәдениет көшесі, №4А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№45 Мәдениет жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта
56.
Мақтарал ауылдық округі, Өркениет ауылы, Ж.Ибраев көшесі, №85, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында орналасқан тақта

Жамбылский сельский округ, село Кокпарсай, улица Молшылык, №6Б, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №40 имени С.Муканова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
48.
Мактааральский сельский округ, село Береке, улица Береке, №2А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №47 имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
49.
Мактааральский сельский округ, село Кокарал, улица Алга, №1А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №46 имени Т.Бигелдинова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
50.
Мактааральский сельский округ, село Оркениет, улица Учебный квартал, №1А, щит расположенный перед зданием "Мактааральского гуманитарно-экономического и агробизнес колледжа" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
51.
Мактааральский сельский округ, село 40 лет Казахской ССР, улица Ынталы, дом 11, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №44 имени А.Навои" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
52.
Мактааральский сельский округ, село Игилик, улица Шугыла, №16А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №43 имени Т.Аубакирова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
53.
Мактааральский сельский округ, село Н.Есентаев, улица Жастар, №39, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №42 имени М.Токжигитова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
54.
Мактааральский сельский округ, село Азаттык, улица Азаттык, №2А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №41" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
55.
Мактааральский сельский округ, село Мадениет, улица Мадениет, №4А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №45 Мадениет" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
56.
Мактааральский сельский округ, село Оркениет, улица Ж.Ибраева, №85, щит расположенный перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Атакент" управления общественного здоровья Туркестанской области