Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 9-45-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23613 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5986 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін::
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29 153 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 458 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 798 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 684 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 651 969 мың теңге;
2) шығындар – 29 157 686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 154 479 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 108 051 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 158 862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 862 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 262 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 108 051 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 383 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 75-455-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 14 июля 2021 года № 9-45-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23613. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 75-455-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5986) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 153 303 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 458 852 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 684 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 651 969 тысяч тенге;
2) затраты – 29 157 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 154 479 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 108 051 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 862 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 862 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 262 530 тысяч тенге;
погашение займов – 108 051 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 383 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 007 193
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 903
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 440
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109 479
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 257
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255 079
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
151 774
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
405 022
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
149 045
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
98 544
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 544
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 487
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 377
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 480
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 741 976
1
Тұрғын үй шаруашылығы
223 324
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
92 704
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
37 302
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
55 402
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
130 620
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
130 620
2
Коммуналдық шаруашылық
977 060
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
977 060
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
76 682
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

002
Программа занятости
2 007 193
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 903
006
Оказание жилищной помощи
1 440
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109 479
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 257
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255 079
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
151 774
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
405 022
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
149 045
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
98 544
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 487
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 377
021
Капитальные расходы государственного органа
2 480
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 741 976
1
Жилищное хозяйство
223 324
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
92 704
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
37 302
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
55 402
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
130 620
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
130 620
2
Коммунальное хозяйство
977 060
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
977 060
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
76 682
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)