Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 2 ақпанда № 6050 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6001 тіркелген, 2020 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22 371 443 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 586 726 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 787 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 729 890 мың теңге;
2) шығындар – 22 553 443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 680 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 075 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 185 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 185 680 мың теңге:
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 075 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 000 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22 января 2021 года № 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 февраля 2021 года № 6050. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6001, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 371 443 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 586 726 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 787 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 729 890 тысяч тенге;
2) затраты – 22 553 443 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 680 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 075 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -185 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 185 680 тысяч тенге:
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;
погашение займов – 40 075 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182 000 тысяч тенге.".
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";