Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 тамыздағы № 48/3 "Ордабасы ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы"
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 3/4 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 19 ақпанда № 6075 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 тамыздағы № 48/3 "Ордабасы ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5182 тіркелген және 2019 жылғы 30 қыркүйегінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Жанысбаев
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық

О признании утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 14 августа 2019 года № 48/3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по Ордабасинскому району"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 17 февраля 2021 года № 3/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 февраля 2021 года № 6075
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 14 августа 2019 года № 48/3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по Ордабасинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5182 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 сентября 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Жанысбаев
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық