Ордабасы ауданы бойынша ауданішілік және ауылішілік бағыттарға жолаушылар мен багажды автомобиль көлігімен тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 13 мамырдағы № 271 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 13 мамырда № 6205 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына және "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 7297 болып тіркелген) сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданы бойынша жолаушылар мен багажды тұрақты автомобиль көлігімен тасымалдау маршруттарына мынадай тарифтер белгіленсін:
1) Ауданішілік бағыттарға жолаушылар мен багажды автомобиль көлігімен тасымалдауға 1 шақырымға – 6,0 (алты теңге) теңге.
2) Ауылішілік бағыттарға жолаушылар мен багажды автомобиль көлігімен тасымалдауға – 50 (елу) теңге.
2. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданы әкімдігі интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Сулейменовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Турашбеков
"Келісілді"
Ордабасы аудандық
Мәслихатының хатшысы
Қ.Әбдіхалық____________
" "_________2021 жыл

Об установлении тарифов на регулярные перевозки пассажиров и багажа автомобильным транспортом внутрирайонные и внутрисельские маршруты по Ордабасынскому району
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 13 мая 2021 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6205
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7297) акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие тарифы на маршруты перевозок пассажиров и багажа регулярным автомобильным транспортом по Ордабасынскому району:
1) На перевозку пассажиров и багажа автомобильным транспортом внутрирайонных маршрутов – 6,0 (шесть тенге) тенге на 1 километр.
2) На перевозку пассажиров и багажа автомобильным транспортом на внутрисельских маршрутах – 50 (пятьдесят) тенге.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ордабасынского района Н.Сулейменова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Турашбеков
"Согласовано"
Секретарь Ордабасынского
районного маслихата
К.Абдихалык
" "_________2021 год