Ордабасы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қыркүйектегі № 12/1 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24519 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6001 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29 891 949 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 635 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 101 990 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 141 712 мың теңге;
2) шығындар – 30 074 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 680 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 075 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 186 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 186 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 075 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 729 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 44,5 пайыз, әлеуметтік салықтан 51,5 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22 сентября 2021 года № 12/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24519. Прекращено действие в связи с истечением срока
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 73/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6001) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы – 29 891 949 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 635 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления –13 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –101 990 тысяч тенге;
поступления трансфертов –27 141 712 тысяч тенге;
2) затраты – 30 074 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 680 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –40 075 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -186 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета - 186 409 тысяч тенге:
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;
погашение займов – 40 075 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182 729 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 44,5 процентов, социального налога 51,5 процентов в областной бюджет.";

175 436
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 815
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
110 384
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
13 493
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек,сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
109 711
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94 042
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
101 534
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101 534
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 534
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 546 572
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 689 565
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 853 065
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 853 065
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
836 500
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 364
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
829 136
2
Коммуналдық шаруашылық
2 043 105
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 043 105
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
220 000
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
280 957
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 542 148
3
Елді-мекендерді көркейту
813 902
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
813 902
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
367 242
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
446 660
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

175 436
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 815
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
110 384
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
13 493
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
109 711
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94 042
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
101 534
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 534
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 534
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 546 572
1
Жилищное хозяйство
2 689 565
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 853 065
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 853 065
467
Отдел строительства района (города областного значения)
836 500
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 364
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
829 136
2
Коммунальное хозяйство
2 043 105
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 043 105
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
220 000
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
280 957
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 542 148
3
Благоустройство населенных пунктов
813 902
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
813 902
015
Освещение улиц в населенных пунктах
367 242
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
446 660
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"