Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3-17/VII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 9 сәуірде № 6154 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6027 тіркелген, 2021 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 174 397 мың теңге;
салықтық түсімдер – 132 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 42 202 мың теңге;
2) шығындар – 192 626 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 229 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 229 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 37 137 мың теңге;
салықтық түсімдер – 12 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 24 354 мың теңге;
2) шығындар – 42 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65-386/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 26 марта 2021 года № 3-17/VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 апреля 2021 года № 6154. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 19 декабря 2020 года № 65-386/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6027, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 397 тысяч тенге;
налоговые поступления – 132 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 202 тысяч тенге;
2) затраты – 192 626 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 229 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 229 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 137 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 354 тысяч тенге;
2) затраты – 42 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
664
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 146
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5.Бюджет тапшылығы (профициті)
-5 274
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
5 274
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
5 274
Сайрам аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
26 наурыздағы № 3-17/VII
шешіміне 3-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
29 желтоқсандағы № 65-386/VI
шешіміне 7-қосымша
Арыс ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
664
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 146
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-5 274
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджет
5 274
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
5 274
Приложение 3 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 26 марта
2021 года № 3-17/VII
Приложение 7 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 декабря
2020 года № 65-386/VI
Бюджет Арыского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3