Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 9-52/VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қазанда № 24826 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5991 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 700 144 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 075 454 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 552 187 мың теңге;
2) шығындар – 33 971 257 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -5 735 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 265 378 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265 378 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 5 735 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 271 113 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға корпоративтік табыс, жеке табыс салықтары және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
аудандық бюджетке ірі кәсіпкерлік субьектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығынан 50 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 43,1 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығынан 50 пайыз;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 13 октября 2021 года № 9-52/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2021 года № 24826. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 700 144 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 075 454 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 503 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 552 187 тысяч тенге;
2) затраты – 33 971 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 5 735 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 5 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 265 378 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265 378 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 5 735 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 271 113 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративного подоходного, индивидуального подоходного налога и социального налога:
корпоративного подоходного налога с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов в районный бюджет;
индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 43,1 процентов в районный бюджет;
индивидуального подоходного налога с доходов у иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов в районный бюджет;