Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 10-64/VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25322 болып тiркелдi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5991 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 527 332 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 932 977 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 824 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 379 375 мың теңге;
2) шығындар – 33 798 445 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -5 735 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 265 378 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265 378 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 12 ноября 2021 года № 10-64/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25322
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 527 332 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 932 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 824 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 379 375 тысяч тенге;
2) затраты – 33 798 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 5 735 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 5 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 265 378 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265 378 тысяч тенге:
поступления займов – 0;