Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 13-89-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25433 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6003 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 378 852 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 748 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 111 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 506 836 мың теңге;
2) шығындар – 33 602 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 113 071 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 157 518 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 447 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -337 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337 103 мың теңге;
қарыздар түсімі – 157 518 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 447 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 032 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 17 ноября 2021 года № 13-89-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25433. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6003) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 378 852 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 748 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 387 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 96 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 506 836 тысяч тенге;
2) затраты – 33 602 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 113 071 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 157 518 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 447 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -337 103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337 103 тысяч тенге:
поступление займов – 157 518 тысяч тенге;
погашение займов – 44 447 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 032 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2021 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне 44,5 пайыз, облыстық бюджетке 55,5 пайыз, әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі белгіленсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Таскулов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 13-89-VII шешіміне қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 59-520-VI шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

"2. Установить на 2021 год норматив распределения по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджет района в размере 44,5 процента, в областной бюджет 55,5 процента, по социальному налогу в бюджет района 50 процента, в областной бюджет 50 процента.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата С. Таскулов
Приложение к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 17 ноября
2021 года № 13-89-VII
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 22 декабря
2020 года № 59-520-VI
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование