Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 15-97-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25820 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6003 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 және 5 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 174 144 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 748 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 111 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 302 128 мың теңге;
2) шығындар – 33 398 176 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 113 071 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 157 518 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 447 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -337 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337 103 мың теңге;
қарыздар түсімі – 157 518 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 447 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 032 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 14 декабря 2021 года № 15-97-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25820. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6003) следующие изменения:
пункты 1 и 5 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 174 144 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 748 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 387 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 96 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 302 128 тысяч тенге;
2) затраты – 33 398 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 113 071 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 157 518 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 447 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -337 103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337 103 тысяч тенге:
поступление займов – 157 518 тысяч тенге;
погашение займов – 44 447 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 032 тысяч тенге.";

"5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 74 139 мың теңге сомасында бекітілсін."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Таскулов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 15-97-VII шешіміне қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 59-520-VI шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 74 139 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата С. Таскулов
Приложение к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 14 декабря
2021 года № 15-97-VII
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 22 декабря
2020 года № 59-520-VI
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование