Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-203-VI "Сот шешімімен Сарыағаш ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылатын иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-114-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26003 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Сарыағаш ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылатын иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-203-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4387 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Таскулов

О признании утратившим силу решения Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 18-203-VI "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Сарыагашского района"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 22 декабря 2021 года № 16-114-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26003
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарыагашского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Сарыагашского района" от 26 декабря 2017 года № 18-203-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4387).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С. Таскулов