Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 21 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 13 мамырда № 6200 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/43-VII "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5995 тіркелген және 2021 жылғы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 828 619 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 136 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 720 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 680 307 мың теңге;
2) шығындар – 16 034 145 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 970 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -248 496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 248 496 мың теңге:
қарыздар түсімі – 65 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 663 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 205 526 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 366 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6200. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/43-VII "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 366 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5995 опубликовано и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 828 619 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 136 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 720 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 680 307 тысяч тенге;
2) затраты – 16 034 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 970 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 65 633 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 663 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -248 496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 248 496 тысяч тенге:
поступление займов – 65 633 тысяч тенге;
погашение займов – 22 663 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 205 526 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.