Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 19 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23600 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 25.12.2023 № 51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Түркістан облысы Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түркістан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі С. Полатов
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2021 жылғы 16
шілдедегі № 19
шешіміне 1-қосымша
Түркістан облысы Созақ ауданының сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 02.02.2023 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 687 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекені, Абай көшесі №14А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Иманов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай елді мекені.
№ 688 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу елді мекені, Балдысу көшесі №56, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Балдысу елді мекені.
№ 689 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ елді мекені, Қарабұлақ көшесі №21А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарабұлақ шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ елді мекені.
№ 690 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, С.Қожанов көшесі №1А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жеткеншек елді мекені.
№ 691 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков на территории Созакского района
Решение акима Созакского района Туркестанской области от 16 июля 2021 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23600. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 51
Сноска. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 25.12.2023 № 51 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Созакского района Туркестанской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Созакского района Туркестанской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Созакского района Туркестанской области К.Оразова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким созакского района С. Полатов
"СОГЛАСОВАНО"
Созакская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1 к решению
от 16 июля 2021 года
№ 19
Избирательные участки Созакского района Туркестанской области
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения акима Созакского района Туркестанской области от 02.02.2023 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 687.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Абай, улица Абая №14А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Иманова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Абай.
Избирательный участок № 688.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Балдысу, улица Балдысу №56, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Балдысу.
Избирательный участок № 689.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Карабулак, улица Карабулак №21А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Карабулак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Карабулак.
Избирательный участок № 690.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица С.Кожанова №1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Молдагуловой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Жеткеншек.
Избирательный участок № 691.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы-2 көшесі №72, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шолаққорған елді мекенінің, А.Жынысбаев, Н.Төреқұлов, Ү.Тастанов, С.Сиязбеков, Жібек жолы-2, М.Әуезов, С.Әбуов, М.Төлебаев, Т.Сүннетов, Т.Тоқбергенов, Б.Момышұлы, С.Мұханов, Ә.Оспанов, Б.Тастыбаев, Өркениет, Бірлік, Ақниет, Достық, Ынтымақ, №10, №12, №14, №23 көшелері және Ұзынбұлақ, Қарасуан, Қызыләскер, Жаманай, Шабыр, Қоянбұлақ, Төбеқұдық мал жайылымдары.
№ 692 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Ә.Молдағұлова көшесі №59, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Созақ аудандық №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шолаққорған елді мекенінің Ә.Молдағұлова-2, Ш.Бекжанұлы-2, Ж.Қаламбаев, А.Спатаев, Ә.Жангелдин, Сұлтанбек хан, А.Аманжолов, кіші Балдысу, А.Рахышұлы, Жамбыл, С.Қожанов көшелері (Ш.Қалдаяқов көшесінен А.Рахышұлына дейінгі бөлігі).
№ 693 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Абылай хан көшесі №3, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шолаққорған елді мекенінің, Абылай хан, Қазыбек би, А.Байтұрсынов, Жайшыбеков, М.Мәметова, Төле би, Қ.Сәтпаев, Ш.Қалдаяқов, Теріскей, Б.Ахметов, Ш.Оқшиев, Желтоқсан, Д.Қонаев, №21, Тәуелсіздік, Бәйтерек, Алматы, Түркістан, Атамекен, Ордабасы көшелері, Ә.Молдағұлова-1, Ш.Бекжанұлы-1 көшелерінің Созақ ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебіне дейінгі бөлігі, Ақшам ықшамауданы.
№ 694 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы-1 көшесі №5, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Шолаққорған елді мекенінің, Әйтеке би, Ж.Меймандосов, Абай, Т.Аймұрзаев, Ы.Алтынсарин, Т.Әубәкіров, Жібек жолы-1, Қ.Рүстемов, С.Қожанов (Ш.Қалдаяқов көшесіне дейінгі бөлігі), Т.Насиров, А.Асқанбеков, Бастау көшелері.
№ 695 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекені, С.Сейфуллин көшесі №72, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Кемелұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жартытөбе елді мекенінің, Ш.Ақымұлы, А.Иманқұлұлы, Т.Әлімқұлов, Шойынбет би, Б.Төлебаев, С.Сейфуллин, Комсомол көшелері, құм өңірінің мал жайылымдары.
№ 696 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық елді мекені, Қ.Арқабаев көшесі №27А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Әлібиев, Қ.Арқабаев, Қ.Кемелұлы көшелері және Аққолтық елді мекенінің аумағындағы жайылымдары.
№ 697 сайлау учаскесі.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы-2 №72, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Сулейменова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Шолаккорган, улицы А.Жынысбаева, Н.Торекулова, У.Тастанова, С.Сиязбекова, Жибек жолы 2, М.Ауезова, С.Абуова, М.Толебаева, Т.Суннетова, Т.Токбергенова, Б.Момышулы, С.Муханова, А.Оспанова, Б.Тастыбаева, Оркениет, Бирлик, Акниет, Достык, Ынтымак, №10, №12, №14, №23 и пастбища Узынбулак, Карасуан, Кызыласкер, Жаманай, Шабыр, Коянбулак, Тобекудык.
Избирательный участок № 692.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица А.Молдагуловой №59, здание коммунального государственного учреждения "Созакская районная детско-юношеская спортивная школа №1" управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Границы: населенный пункт Шолаккорган, улицы А.Молдагуловой-2, Ш.Бекжанулы-2, Ж.Каламбаева, А.Спатаева, А.Жангелдина, Султанбек хана, А.Аманжолова, малый Балдысу, А.Рахышулы, Жамбыла, С.Кожанова (часть улицы от Ш.Калдаякова до А.Рахышулы).
Избирательный участок № 693.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Абылай хана №3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Шолаккорган, улицы Абылай хана, Казыбек би, А.Байтурсынова, Жайшыбекова, М.Маметовой, Толе би, К.Сатпаева, Ш.Калдаякова, Терискей, Б.Ахметова, Ш.Окшиева, Желтоксан, Д.Конаева, №21, Тауелсиздик, Байтерек, Алматы, Туркестан, Атамекен, Ордабасы, часть улицы А.Молдагуловой-1, Ш.Бекжанулы-1 до детской и юношеской спортивной школы Созакского района, микрорайон Акшам.
Избирательный участок № 694.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы-1 №5, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры "Мынжылкы" отдела культуры, развития языков, физической културы и спорта акимата Созакского района.
Границы: населенный пункт Шолаккорган, улицы Айтеке би, Ж.Меймандосова, Абая, Т.Аймурзаева, Ы.Алтынсарина, Т.Аубакирова, Жибек жолы-1, К.Рустемова, С.Кожанова (часть до улицы Ш.Калдаякова), Т.Насирова, А. Асканбекова, Бастау.
Избирательный участок № 695.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жартытобе, населенный пункт Жартытобе, улица С.Сейфуллина №72, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени К.Кемелулы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Жартытобе, улицы Ш.Акымулы, А.Иманкулулы, Т.Алимкулова, Шойынбет би, Б.Толебаева, С.Сейфуллина и Комсомола, пастбища скота песочного региона.
Избирательный участок № 696.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жартытобе, населенный пункт Акколтык, улица К.Аркабаева №27А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: улицы К.Алибиева, К.Аркабаева, К.Кемелулы и пастбища в регионе населенного пункта Акколтык.
Избирательный участок № 697.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жартытөбе ауылдық округі, Бабата елді мекені, А.Сайлаубекұлы көшесі №5/4, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: №4, А.Сайлаубекұлы, Б.Есжанұлы көшелері, Таскөмірсай мал жайылымы және Бабата елді мекенінің аумағындағы жайылымдары.
№ 698 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, К.Берденұлы көшесі нөмірсіз, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Сәтпаев атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құмкент елді мекенінің, Абай, Құмкент, К.Берденұлы, Ж.Есіркепұлы, Жамбыл, Жылыбұлақ көшелері және мал жайылымдары.
№ 699 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл елді мекені, Ш.Уалиханов көшесі №18, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әуезов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылкөл елді мекені.
№ 700 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Жылыбұлақ көшесі нөмірсіз, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Созақ аудандық №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құмкент елді мекенінің, Тасарық, Амангелді, Қызылқанат көшелері.
№ 701 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ елді мекені, Т.Момбеков көшесі №21, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қозмолдақ елді мекені, Қ.Токмұхамедов, Т.Төреханов, Ж.Дәуітбаев, М.Берістемов, Т.Қойбаев, Т.Момбеков, Қ.Рүстемов, Басбұлақ-1, Басбұлақ-2 көшелері және құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 702 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылдық округі, Сызған елді мекені, Мектеп көшесі №9А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сызған елді мекені, Е.Алдасүгірұлы, Мектеп, Тастақ, Кәріағаш көшелері және құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 703 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекені, Ж.Әділбеков көшесі №29, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қайнар елді мекені, Ж.Әділбеков, Б.Әметшиев, Мектеп-1, Мектеп-2, Қайнар бұлақ көшелері және Мардан ата жайылым аумағы, құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 704 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, С.Матенбаев көшесі №31А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Созақ жалпы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жартытобе, населенный пункт Бабата, улица А.Сайлаубекулы №5/4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: улицы №4, А.Сайлаубекулы, Б.Есжанулы, пастбище скота Таскомирсай и пастбища в регионе населенного пункта Бабата.
Избирательный участок № 698.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, улица К.Берденулы без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школьная гимназия имени К.Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Кумкент, улицы Абая, Кумкент, К.Берденулы, Ж.Есиркепулы, Жамбыла, Жылыбулак и пастбища скота.
Избирательный участок №699.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Кумкент, населенный пункт Кызылкол, улица Ш.Уалиханова №18, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Ауезова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Кызылкол.
Избирательный участок № 700.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, улица Жылыбулак без номера, здание коммунального государственного учреждения "Созакская районная детско-юношеская спортивная школа №1" управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Границы: населенный пункт Кумкент, улицы Тасарык, Амангелды, Кызылканат.
Избирательный участок № 701.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Сызган, населенный пункт Козмолдак, улица Т.Момбекова №21, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Г.Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Козмолдак, улицы К.Токмухамедова, Т.Тореханова, Ж.Дауытбаева, М.Берстемова, Т.Койбаева, Т.Момбекова, К.Рустемова, Басбулак-1, Басбулак-1 и пастбища скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 702
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Сызган, населенный пункт Сызган, улица Мектеп №9А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени К.Рустемова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Сызган, улицы Е.Алдасугирулы, Мектеп, Тастак, Карыагаш и пастбища скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 703.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Сызган, населенный пункт Кайнар, улица Ж.Адилбекова №29, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Макаренко" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Кайнар, улицы Ж.Адилбекова, Б.Аметшиева, Мектеп-1, Мектеп-2, Кайнар булак и территория пастбища Мардан ата, пастбища скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 704.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица С.Матенбаева №31А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа-гимназия "Созак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.

Шекаралары: Созақ елді мекені, Б.Абдраманов көшесінің 44-63 үйлері, Абай көшесінің 38-94 үйлері, Қ.Сәтпаев, С.Сейфуллин, О.Жүсіпов, Түркістан, Жаңа құрылыс 2, А.Асылбеков, С.Мәтенбаев көшелері, Ж.Өткелбаев көшесінің батыс бөлігі.
№ 705 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, Қ.Тоқмұхамедов көшесі №3А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Науайы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Созақ елді мекені, Шілменбет би, Науайы, Қ.Тоқмұхамедов, Белгібай қажы, С.Насурлаев, М.Мәметова, Рысбек, Суық бұлақ көшелері мен Ж.Өткелбаев көшесінің оңтүстік бөлігі, Абдраманов көшесінің №01-43 үйлері, Абай көшесінің №01-37 үйлері және оңтүстік тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 706 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекені, Суындық көшесі №130, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Суындық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көктөбе елді мекені және оңтүстік батыс тау бөліктеріндегі мал жайылымдары.
№ 707 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Ыбырай елді мекені, Ынтымақ көшесі №42, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ыбырай, Қақпансор елді мекендері және мал жайылымдары.
№ 708 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, М.Әуезов көшесі №39А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралары: Созақ елді мекені, Ж.Жабаев, Амангелді, Құрманғазы, М.Әуезов, Б.Әлібаев, Б.Қожамбердиев, Отырар, Ж.Өткелбаев көшелерінің солтүстік және шығыс бөлігі мен мал жайылымдары.
№ 709 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр елді мекені, Үсенбай көшесі №27, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарақұр жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарақұр елді мекені, Үсенбай, Наурыз, Абай, Құрманғазы, Батырбекова көшелері.
№ 710 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарақұр ауылдық округі, Раң елді мекені, Раң көшесі №1А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Раң елді мекені, Раң көшесі.
№ 711 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекені, Шаға көшесі №20Б, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шаға елді мекені, Шаға көшесі.
№ 712 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылдық округі, Бақырлы елді мекені, Жиенбет батыр көшесі нөмерсіз, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Бақырлы елді мекені, М.Шериязданұлы, Жиенбет батыр, Қ.Шоланбайұлы, Абай, Б.Стамбекұлы, Т.Тұяқбайұлы көшелері.
№ 713 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекені, Ақбикеш көшесі №2А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Қожанов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсүмбе елді мекені.
№ 714 сайлау учаскесі.

Границы: населенный пункт Созак, дома №44-63 улицы Абдраманова, дома №38-94 улицы Абая, улицы К.Сатпаева, С.Сейфуллина, О.Жусупова, Туркестан, Жана курылыс 2, А.Асылбекова, С. Матенбаева, западная часть улицы Ж.Откелбаева.
Избирательный участок № 705.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица К.Токмухамедова №3А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Навои" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Созак, улицы Шилменбет би, Навои, К.Токмухамедова, Белгибай-хаджи, С.Насурлаева, М.Маметовой, Рысбек, Суык булак и южная часть улицы Ж.Откелбаева, дома №01-43 улицы Абдраманова, дома №01-37 улицы Абая и пастбища на южном-предгорье.
Избирательный участок № 706.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Коктобе, улица Суындык №130, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Суындык" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Коктобе и пастбища скота в южно-западной горной части.
Избирательный участок № 707.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Ыбырай, улица Ынтымак №42, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Курмангазы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенные пункты Ыбырай, Какпансор и пастбища скота.
Избирательный участок № 708.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица М.Ауезова №39А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №1" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: населенный пункт Созак, улицы Ж.Жабаева, Амангелды, Курмангазы, М.Ауезова, Б.Алибаева, Б.Кожамбердиева, Отырар, северная и восточная часть улицы Ж.Откелбаева и пастбища скота.
Избирательный участок № 709.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каракур, населенный пункт Каракур, улица Усенбая №27, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Каракур" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Каракур, улицы Усенбая, Наурыз, Абая, Курмангазы, Батырбековой.
Избирательный участок № 710.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каракур, населенный пункт Ран, улица Ран №1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б.Батырбековой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Ран, улица Ран.
Избирательный участок № 711.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каракур, населенный пункт Шага, улица Шага №20Б, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Бакбергенова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Шага, улица Шага.
Избирательный участок № 712.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каратау, населенный пункт Бакырлы, улица Жиенбет батыра без номера, здание сельского дома культуры.
Границы: населенный пункт Бакырлы, улицы М.Шериязданулы, Жиенбет батыра, К.Шоланбайулы, Абая, Б.Стамбекулы, Т.Туякбайулы.
Избирательный участок № 713.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каратау, населенный пункт Аксумбе, улица Акбикеш №2А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Кожанова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Аксумбе.
Избирательный участок № 714.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылдық округі, Саржаз елді мекені, 1 көшесі №41, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Саржаз атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Саржаз елді мекені.
№ 715 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Б.Достайұлы көшесі №35, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жуантөбе елді мекені, Абылай хан, Ә.Жақсыбайұлы, Төле би, Әйтеке би, Қазыбек би, Б.Достайұлы, Ж.Қаламбаев, Қ.Омарұлы көшелері.
№ 716 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Ә.Жақсыбаев көшесі №31, Жуантөбе ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Қоңыратарық елді мекені.
№ 717 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Тасты ауылдық округі, Тасты елді мекені, Қазақстан көшесі №14, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тасты елді мекені, А.Бейсенбаев, Амангелді, Бауыржан, Жамбыл, Қажымұхан, Қазақстан, Сейфуллин, Жібек жолы, Наурыз көшелері.
№ 718 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Тасты ауылдық округі, Қылти елді мекені, нөмірсіз, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны "Қылти" медициналық бекетінің ғимараты.
Шекарасы: Қылти елді мекені.
№ 719 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шу ауылдық округі, Шу елді мекені, А.Иманов көшесі №13, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Қаламбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шу елді мекені, (солтүстік жағы) Тәуке хан, Т.Салқауов, Абай, А.Иманов, М.Иманбекұлы, Әйтеке би, Т.Әубәкіров, Наурыз, С.Мұқанов, Б.Серікбаев, Қ.Сәтпаев көшелерінің бөліктері, оңтүстік және шығыс жағы мал жайылымдары, батыс су айдау станциясы.
№ 720 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қыземшек кенті, 2 ықшамауданы №1А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Л.Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қыземшек кенті, Самал, Таңбалытас, Жетіқоңыр, Көкорай, Шұғыла, Геологтар, Т.Рысқұлов, Жастар, Т.Момбеков, Сарыарқа көшелері, Көкжиек көшесінің батыс бөлігі.
№ 721 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қыземшек кенті, Тайқоңыр елді мекені, Тұлпар көшесі №41, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Момбеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тайқоңыр елді мекені, Ақбикеш, Ақжайқын көшелері, Тұлпар көшесінің оңтүстік бөлігі.
№ 722 сайлау учаскесі.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каратау, населенный пункт Саржаз, улица 1 №41, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная средняя школа имени Саржаз" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Саржаз.
Избирательный участок № 715.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улица Б.Достайулы №35, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Жуантобе, улицы Абылай хана, А.Жаксыбайулы, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Б.Достайулы, Ж.Каламбаева, К.Омарулы.
Избирательный участок № 716.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улица А.Жаксыбаева №31, здание сельского клуба Жуантобе.
Граница: населенный пункт Коныратарык.
Избирательный участок № 717.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Тасты, населенный пункт Тасты, улица Казахстана №14, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Тасты, улицы А.Бейсенбаева, Амангелды, Бауыржана, Жамбыла, Кажымухана, Казахстан, Сейфуллина, Жибек жолы, Наурыз.
Избирательный участок № 718.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Тасты, населенный пункт Кылти, здание медицинского пункта "Кылти" государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сузакская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Кылти.
Избирательный участок № 719.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шу, населенный пункт Шу, улица А.Иманова №13, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Ж.Каламбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Шу, (северная сторона) части улицы Тауке хана, Т.Салкауова, Абая, А.Иманова, М.Иманбекулы, Айтеке би, Т.Аубакирова, Наурыз, С.Муканова, Б.Серикбаева, К.Сатпаева, пастбища скота с южной и восточной стороны, западная водоперекачивающая станция.
Избирательный участок № 720.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Кыземшек, 2 микрорайон №1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Л.Бокенова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: поселок Кыземшек, улицы Самал, Танбалытас, Жетыконыр, Кокорай, Шугыла, Геологов, Т.Рыскулова, Жастар, Т.Момбекова, Сарыарка, западная часть улицы Кокжиек.
Избирательный участок № 721.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Кыземшек, населенный пункт Тайконыр, улица Тулпар №41, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Т.Момбекова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Тайконыр, улицы Акбикеш, Акжайкын, южная часть улицы Тулпар.
Избирательный участок № 722.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, 1 ықшамауданы №52, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таукент кенті, 1 мөлтек ауданы, Е.Ерімбетов, Геологтар, Қ.Сәтпаев, Мыңжылқы, Тәуелсіздік, Бейбітшілік, Мәңгілік ел, Болашақ, Қаратау, Көкжиек, Тұран, Келіншектау, Көкбұлақ, Астана, Бәйтерек көшелері.
№ 723 сайлау учаскесі.
Орналасқанжері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі №136, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: І.Кеңесбаев, Жыныс ата көшелері.
№ 724 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақауданы, Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі №165, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Болашақ бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралары: Ш.Бекжанов, С.Тойшыұлы және Қ.Тоқмұхамедов көшелері.
№ 892 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, С.Тоқпанбетов көшесі №1А, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Нәзір Төреқұлов атындағы ІТ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шолаққорған елді мекені, Ж.Ерімбетов, Е.Ембергенов, А.Мұханов, С.Төлендіұлы, П.Маханов, Ж.Қарғабаев, З.Темірбекова, Қ.Әубәкіров, Б.Бәшімұлы, С.Тоқпанбетов, Б.Өтешов, Е.Өмірбеков, К.Тұрымбеков, А.Мырзалиев, Ә.Әшірбеков, О.Анарбеков, Ә.Зейілбекұлы, С.Еспенбетов, А.Иманов, І.Кеңесбаев, Шымкент, Руханият, Нұрлы жол, №32, №33, №34 көшелері, Наурыз ықшамауданы.
2021 жылғы 16
шілдедегі № 19
шешіміне 2-қосымша
Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 23 қарашадағы № 28 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4807 болып тіркелген).
Ескерту. 1-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 23.09.2022 № 42 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің "Созақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 28 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5337 болып тіркелген);

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, 1 микрорайон №52, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Кенесбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: поселок Таукент, 1 микрорайон, улицы Е.Еримбетова, Геологов, К.Сатпаева, Мынжылкы, Тауелсиздик, Бейбитшилик, Мангилик ел, Болашак, Каратау, Кокжиек, Туран, Келиншектау, Кокбулак, Астана, Байтерек.
Избирательный участок № 723.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, улица И.Кенесбаева №136, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Алиулы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: улицы И.Кенесбаева, Жыныс ата.
Избирательный участок № 724.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, улица И.Кенесбаева №165, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад Болашак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: улицы Ш.Бекжанова, С.Тойшыулы, К.Токмухамедова.
Избирательный участок № 892.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица С.Токпанбетова №1А, здание коммунального государственного учреждения "ІТ школа-лицей имени Назир Торекулова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Границы: населенный пункт Шолаккорган, улицы Ж.Еримбетова, Е.Ембергенова, А.Муханова, С.Толендиулы, П.Маханова, Ж.Каргабаева, З.Темирбековой, К.Аубакирова, Б.Башимулы, С.Токпанбетова, Б.Отешова, Е.Омирбекова, К.Турымбекова, А.Мырзалиева, А.Аширбекова, О.Анарбекова, Ә.Зейлбекулы, С.Еспенбетова, А.Иманова, И.Кенесбаева, Шымкент, Руханият, Нурлы жол, №32, №33, №34, микрорайон Наурыз.
Приложение 2 к решению
от 16 июля 2021 года
№ 19
Перечень утративших силу некоторых решений акимата Созакского района Туркестанской области
1. Решение акима Созакского района Туркестанской области "О создании на территории Созакского района избирательных участков" от 23 ноября 2018 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4807.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Созакского района Туркестанской области от 23.09.2022 № 42 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Решение акима Созакского района Туркестанской области "О внесении изменении и дополнении в решение № 28 акима Созакского района от 23 ноября 2018 года "О создании на территории Созакского района избирательных участков" от 27 декабря 2019 года № 20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5337);

3. Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің "Созақ ауданы әкімінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 20 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 19 қарашадағы № 20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5894 болып тіркелген).

3. Решение акима Созакского района Туркестанской области "О внесении изменении в решение № 20 акима Созакского района от 27 декабря 2019 года "О создании на территории Созакского района избирательных участков" от 19 ноября 2020 года № 20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5894).