Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 41 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 шілдеде № 23751 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5995 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 523185 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 4 425 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 720 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 086 716 мың теңге;
2) шығындар – 16 728 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 970 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -248 496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 248 496 мың теңге:
қарыздар түсімі – 65 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 663 мың теңге;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 366 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 22 июля 2021 года № 41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2021 года № 23751. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 366 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5995) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 523 185 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 425 134 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 720 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 086 716 тысяч тенге;
2) затраты – 16 728 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 970 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65 633 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 663 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -248 496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 248 496 тысяч тенге:
поступление займов – 65 633 тысяч тенге;
погашение займов – 22 663 тысяч тенге;