Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 54 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қарашада № 25443 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5995 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 747 480 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 4 031 436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 703 791 мың теңге;
2) шығындар – 15 953 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 970 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -248 496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –248 496 мың теңге:
қарыздар түсімі – 65 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 663 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 205 526 мың теңге.";
2 тармақтың жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 366 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 17 ноября 2021 года № 54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2021 года № 25443. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 366 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5995) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 747 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 031 436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 388 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 703 791 тысяч тенге;
2) затраты – 15 953 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 970 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65 633 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 663 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -248 496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 248 496 тысяч тенге:
поступление займов – 65 633 тысяч тенге;
погашение займов – 22 663 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 205 526 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 13,7 пайыз.";
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 98,6 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 9,8 пайыз;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 54 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 366 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
1
2
3

"на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 13,7 процентов.";
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 98,6 процентов;
на районный бюджет с социального налога 9,8 процентов;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Б. Байғараев
Приложение к решению
Созакского районного
маслихата от 17 ноября
2021 года № 54
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 21 декабря
2020 года № 366
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3