Созақ аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 346 "Созақ ауданының жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2020-2021 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 72 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26025 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихаттың "Созақ ауданының жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2020-2021 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 346 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5779 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Байғараев

О признании утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 2 сентября 2020 года № 346 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию в Созакском районе на 2020-2021 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 22 декабря 2021 года № 72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26025
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию в Созакском районе на 2020-2021 годы" от 2 сентября 2020 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5779).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Байғараев