Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 "2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 5/1-07 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6137 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 "2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5996 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 542 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 484 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–24 058 мың теңге;
2) шығындар –31 507 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –965 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 965 мың теңге.
2. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 405 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 298 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–25 107 мың теңге;
2) шығындар –31 103 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 65/1-06 "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 30 марта 2021 года № 5/1-07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 апреля 2021 года № 6137. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 65/1-06 "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5996, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1-15 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 542 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 484 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 24 058 тысяч тенге;
2) затраты – 31 507 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -965 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 965 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 965 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 405 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 107 тысяч тенге;
2) затраты – 31 103 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Балықты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 368 мың теңге:
салықтық түсiмдер –17 613 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 755 мың теңге;
2) шығындар – 51 773 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2405 мың теңге :
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2405 мың теңге.
4. Жабағылы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 531 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 131 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 469 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 32 931 мың теңге;
2) шығындар – 40 759 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1228 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1228 мың теңге .
5. Жаскешу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 126 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 353 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 35 773 мың теңге;
2) шығындар – 49 563 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -698 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –698 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –698 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 368 тысяч тенге:
налоговые поступления –17 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 755 тысяч тенге;
2) затраты – 51 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2405 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2405 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2405 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 531 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 469 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 931 тысяч тенге;
2) затраты – 40 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1228 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1228 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1228 тысяч тенге .
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 126 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 353 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступленияе от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 773 тысяч тенге;
2) затраты – 49 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1171 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1171 мың теңге.
15. Шақпақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 363 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 238 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 96 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 28 029 мың теңге;
2) шығындар – 34 954 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1591 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1591 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -1171 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1171 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1171 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет сельского округа Шакпак на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год следующих объемах:
1) доходы – 33 363 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 238 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 029 тысяч тенге;
2) затраты – 34 954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1591 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1591 тысяч тенге .".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
16. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.