Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 64/1-06 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 11/1-07 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 шілдеде № 23770 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 64/1-06 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5977 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18019650 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2548515 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 45253 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32517 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15393365 мың теңге;
2) шығындар – 18182983 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -16552 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –25303 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 146781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146781 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 8751 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25303 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 163333 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 64/1-06 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 22 июля 2021 года № 11/1-07. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2021 года № 23770. Прекращено действие в связи с истечением срока
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 64/1-06 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5977) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18019650 тысяч тенге:
налоговые поступления –2548515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45253 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15393365 тысяч тенге;
2) затраты – 18182983 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -16552 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25303 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -146781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 146781 тысяч тенге:
поступления займов – 8751 тысяч тенге;
погашение займов – 25303 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 163333 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.