Түлкібас ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 276 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25586 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования в Тюлькубасском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 ноября 2021 года № 276. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25586
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования, утвержденной приказом министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Түлкібас ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициент зонирования в Тюлькубасском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімінің экономикалық мәселелер бойынша орынбасарына жүктелсін. .
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданы әкімі Н. Байғұт
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 276 қаулысына қосымша
Түлкібас ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициенті
Ауылдық округ, кент атауы
Елдi мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Майлыкент ауылдық округі
Т.Рысқұлов ауылы
2
2
Бақыбек ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тюлькубасского района по экономическим вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Тюлькубасского района Н. Байғұт
Приложение к постановлению
акимата Тюлькубасского
района от 30 ноября 2021 года
№ 276
Коэффициентты зонирования в Тюлькубасском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Наименование сельского округа, поселка
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
Майлыкентский сельский округ
село Т.Рыскулова
2
2
село Бакыбек