Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 69-406-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 2-10-VII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 24 ақпанда № 6078 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 69-406-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5988 тіркелген және 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 69-406-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімінің қабылданған күні 2020 жылғы 24 желтоқсан болып өзгертілсін;
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 18 548 134 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 575 620 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 239 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 713 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 937 562 мың теңге;
2) шығындар – 18 076 066 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 93 097 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 105 012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –11 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 472 068 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 472 068 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -93 097 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 93 097 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 105 012 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 915 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шардара ауданы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 69-406-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 17 февраля 2021 года № 2-10-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 февраля 2021 года № 6078
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 69-406-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5988 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
изменить дату принятия решения Шардаринского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 69-406-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы" на 24 декабря 2020 года;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 548 134 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 575 620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 239 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 937 562 тысяч тенге;
2) затраты – 18 076 066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 097 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 105 012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 472 068 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 472 068 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -93 097 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 097 тысяч тенге:
поступление займов – 105 012 тысяч тенге;
погашение займов – 11 915 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара аудандық мәслихатының бюджет, экономикалық даму және әлеуметтік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрағасы Н.Нусеровқа жүктелсін.

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шардаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Шардаринского районного маслихата по бюджету, экономическому развитию и по социальным вопросам Нусерова Н.