Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 69-406-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 4-30-VII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 14 мамырда № 6218 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/43-VII "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген шешіміне сәйкес, Шардара ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 69-406-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5988 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 18 565 228 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 550 395 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 239 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 713 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 979 881 мың теңге;
2) шығындар – 18 140 779 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 93 097 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 105 012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 509 650 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 509 650 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -178 298 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 178 298 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 105 012 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 915 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 201 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шардара ауданы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 69-406-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 4-30-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 мая 2021 года № 6218
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/43-VII "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175, маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 69-406-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5988) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 565 228 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 550 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 239 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 979 881 тысяч тенге;
2) затраты – 18 140 779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 097 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 105 012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 509 650 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 509 650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -178 298 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178 298 тысяч тенге:
поступление займов – 105 012 тысяч тенге;
погашение займов – 11 915 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 201 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара аудандық мәслихатының бюджет, экономикалық даму және әлеуметтік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрағасы Н.Нусеровқа жүктелсін.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Қ. Жұмабек
Аудандық мәслихат хатшысы А. Карсыбаев
Шардара аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
6 мамырдағы
№ 4-30-VII шешіміне
1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 69-406-VІ шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шардаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Шардаринского районного маслихата по бюджету, экономическому развитию и по социальным вопросам Нусерова Н.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Қ. Жұмабек
Секретарь районного маслихата А. Карсыбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 6 мая
2021 года № 4-30-VII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 24 декабря
2020 года № 69-406-VІ
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3