"2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-221-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 8-50-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23383 болып тiркелдiтiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-221-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6005 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 169 828 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 143 180 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 26 648 мың теңге;
2) шығындар – 179 721 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 893 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 893 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 893 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 592 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 266 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 34 326 мың теңге;
2) шығындар – 54 090 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 498 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 498 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 498 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-221-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 21 июня 2021 года № 8-50-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23383. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-221-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6005) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 828 тысяч тенге:
налоговые поступления –143 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 648 тысяч тенге;
2) затраты – 179 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 893 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9 893 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 893 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 592 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 266 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 34 326 тысяч тенге;
2) затраты – 54 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 498 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 498 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 498 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

2. "Жетісай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М. Танирбергенов
Аудандық маслихаттың хатшысы: А. Утанов
Жетісай аудандық мәслихатының 2021
жылғы 21 маусымдағы № 8-50-VII
шешіміне 1-қосымша
Жетісай аудандық мәслихатының 2020
жылғы 31 желтоқсандағы № 41-221-VI
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
1.Кірістер

2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Танирбергенов
Секретарь районного маслихата: А. Утанов
Приложение 1 к решению Жетысайского
районного маслихата от 21 июня 2021
года № 8-50-VII
Приложение 1 к решению Жетысайского
районного маслихата от 31 декабря 2020
года № 41-221-VI
Бюджет города Жетысай на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.Доходы