Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-246-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 8-74-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қазанда № 24812 болып тiркелдi
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-246-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6004 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 387 151 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 583 994 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 579 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 24 698 796 мың теңге;
2) шығындар – 26 419 964 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 200 300 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62 230 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -233 113 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 233 113 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 262 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 440 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 023 мың теңге".
2. көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
8 қазандағы № 8-74-VII
шешіміне қосымша
Келес аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 34-246-VІ шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 34-246-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 8 октября 2021 года № 8-74-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2021 года № 24812
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 34-246-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6004) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 387 151 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 583 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 782 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 579 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 698 796 тысяч тенге;
2) затраты – 26 419 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 200 300 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62 230 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233 113 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 113 тысяч тенге:
поступление займов – 262 530 тысяч тенге ;
погашение займов – 49 440 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 023 тысяч тенге.".
2. приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата А. Тотиков
Приложение к решению
маслихата Келесского
района от 8 октября
2021 года № 8-74-VII
Приложение 1 к решению
маслихата Келесского
района от 23 декабря
2020 года №34-246-VІ
Районный бюджет на 2021 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование