Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 26 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қазандағы № 52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қазанда № 24823 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сауран аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 тамыздағы № 26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24026 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 278 956 мың теңге:
салықтық түсімдер – 317 556 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 858 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 229 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 945 313 мың теңге;
2) шығындар – 1 278 956 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 18,9 пайыз;
облыстық бюджетке – 81,1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
облыстық бюджетке – 100,0 пайыз;
әлеуметтік салық байынша:
аудандық бюджетке – 100,0 пайыз.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 10 августа 2021 года № 26 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 12 октября 2021 года № 52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2021 года № 24823. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 10 августа 2021 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24026) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 278 956 тысяч тенге:
налоговые поступления – 317 556 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 858 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 229 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 945 313 тысяч тенге;
2) затраты – 1 278 956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 18,9 процентов;
в областной бюджет – 81,1 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
в областной бюджет – 100,0 процентов;
по социальному налогу:
в районный бюджет – 100,0 процентов;".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.