Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 26 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25865 болып тiркелдi
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24026 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 083 322 мың теңге:
салықтық түсімдер – 344 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 431 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 738 128 мың теңге;
2) шығындар – 1 083 322 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 10 августа 2021 года № 26 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26 ноября 2021 года № 62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25865
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 10 августа 2021 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24026) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 083 322 тысяч тенге:
налоговые поступления – 344 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 431 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 738 128 тысяч тенге;
2) затраты –1 083 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.