"Темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/401-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
ығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 4/29-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 8701 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Темір жол көлігі туралы" Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 703 "Теміржол вокзалы кешенінің және кейбір теміржол станцияларының атауларын және кейбір теміржол станциялары атауларының транскрипциясын өзгерту туралы" қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/401-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2562, 2012 жылғы 9 қаңтардағы "Дидар", 2012 жылғы 10 қаңтардағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Өскемен-1-Риддер", "Өскемен-1-Алтай", "Өскемен-1-Жалаңашкөл", "Семей-Жалаңашкөл" маршруттары бойынша темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесі бекітілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Анчугин
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/401-IV "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожным транспортом"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2021 года № 4/29-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2021 года № 8701
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 703 "О переименовании железнодорожного вокзального комплекса и некоторых железнодорожных станций и изменении транскрипций названий некоторых железнодорожных станций" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/401-IV "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожным транспортом" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2562, опубликовано в газетах "Дидар" от 9 января 2012 года, "Рудный Алтай" от 10 января 2012 года) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожным транспортом по маршрутам: "Өскемен-1-Риддер", "Өскемен-1-Алтай", "Өскемен-1-Жаланашколь", "Семей-Жаланашколь".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Анчугин
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата
Д. Рыпаков