Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 10/82-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25205 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7989 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
шешіміне жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 554 259 676,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 192 505,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 550 334,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 969,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 500 513 866,9 мың теңге;
2) шығындар – 555 250 939,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 806 539,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 562 845,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 756 305,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6 106 630,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6 106 630,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 904 432,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 904 432,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 789 723,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 767 405,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 882 114,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 1 074 232,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте төмен тұрған бюджеттен жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге берілетін трансферттердің түсімдері көзделсін:
- білім беру саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беру – 119 379 819,0 мың теңге;
- ветеринария саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беру – 2 215 864,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 ноября 2021 года № 10/82-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25205
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7989) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 554 259 676,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 192 505,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 550 334,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 969,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 500 513 866,9 тысяч тенге;
2) затраты – 555 250 939,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 806 539,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 562 845,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 756 305,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 106 630,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 106 630,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 904 432,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 904 432,5 тысяч тенге:
поступление займов – 23 789 723,0 тысяч тенге;
погашение займов – 16 767 405,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 882 114,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2021 год в сумме 1 074 232,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год поступление трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с:
- передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области образования и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 119 379 819,0 тысячи тенге;
- передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области ветеринарии и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 2 215 864,0 тысячи тенге;

- "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы Заңында көзделген трансферттерді республикалық бюджетке аудару қажеттілігі туралы" - 7 046 132,0 мың теңге.
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен трансферттердің түсімдерін бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
10-тармақта:
2) және 3) тармақшалары алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 12-3), 32-3), 32-4) және 32-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"12-3) ішкі істер органдары азаматтық қызметшілерінің қатарындағы медицина қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға;
32-3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге;
32-4) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге;
32-5) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

- необходимостью перечисления в республиканский бюджет трансфертов, предусмотренных Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" - 7 046 132,0 тысяч тенге.
Распределение поступлений трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.";
в пункте 10:
подпункты 2) и 3) исключить;
дополнить подпунктами 12-3), 32-3), 32-4) и 32-5) следующего содержания:
"12-3) повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел;
32-3) увеличение оплаты труда медицинским работникам организаций дошкольного образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
32-4) увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций среднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
32-5) увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата
Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

211,5
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
22,7
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
22,7
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
22,7
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 800 654,3
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 800 654,3
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
96 000,0
06
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың ішкі істер департаменттері, олардың аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
2 700 000,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
4 654,3
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1 229 874,4
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1 229 874,4
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
24 433,4
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
245 441,0
14
Өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
960 000,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2 969,9
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2 969,9
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2 969,9
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
2 969,9
4
Трансферттердің түсімдері
500 513 866,9
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
129 857 262,9
2
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден трансферттер
129 857 262,9
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 214 146,1
03
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару

211,5
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
22,7
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
22,7
2
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
22,7
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2 800 654,3
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим
2 800 654,3
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
96 000,0
06
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые департаментами внутренних дел областей, города республиканского значения, столицы, их территориальными подразделениями, финансируемыми из местного бюджета
2 700 000,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
4 654,3
06
Прочие неналоговые поступления
1 229 874,4
1
Прочие неналоговые поступления
1 229 874,4
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
24 433,4
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
245 441,0
14
Отчисления недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
960 000,0
3
Поступления от продажи основного капитала
2 969,9
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2 969,9
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2 969,9
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2 969,9
4
Поступления трансфертов
500 513 866,9
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
129 857 262,9
2
Трансферты из районных (городов областного значения) бюджетов
129 857 262,9
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 214 146,1
03
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов

459 197,6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 924 850,2
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
598 473,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
645 260,5
261
Облыстың білім басқармасы
2 049 411,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 695 570,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
206 343,6
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
147 497,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
209 790,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
209 790,0
2
Әлеуметтiк көмек
482 098,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
481 098,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
481 098,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 000,0
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 522 579,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
13 338 151,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
336 396,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 142,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
213 195,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
425 545,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 050,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
181 163,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 121 660,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
18 953,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

459 197,6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 924 850,2
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
598 473,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
645 260,5
261
Управление образования области
2 049 411,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 695 570,6
037
Социальная реабилитация
206 343,6
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
147 497,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
209 790,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
209 790,0
2
Социальная помощь
482 098,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
481 098,0
003
Социальная поддержка инвалидов
481 098,0
261
Управление образования области
1 000,0
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 522 579,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
13 338 151,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
336 396,2
007
Капитальные расходы государственного органа
10 142,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
213 195,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
425 545,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 050,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
181 163,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 121 660,0
263
Управление внутренней политики области
18 953,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

1 477 440,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
130 461,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
6 037,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 282,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
56 584,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 580,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 782 234,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 558 106,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 995 136,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 543 764,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
515 500,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
8 623,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 859 190,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 660,6
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
21 777,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
11 947,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
88 213,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 492,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
49 057,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
36 042,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 427 035,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
10 644,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

1 477 440,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
130 461,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
6 037,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 282,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
56 584,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 580,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 782 234,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 558 106,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 995 136,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 543 764,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
515 500,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
8 623,0
719
Управление ветеринарии области
2 859 190,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
113 660,6
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
21 777,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
11 947,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
88 213,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17 492,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
49 057,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
36 042,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 427 035,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
10 644,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

24 251,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
14 768 101,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
10,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
1 806 539,8
Бюджеттік кредиттер
22 562 845,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 304 871,2
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 304 871,2
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
661 740,0
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
661 740,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
150 000,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
150 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 493 131,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1 493 131,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 200 000,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 200 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 200 000,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
13 200 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 298 974,0
1
Ауыл шаруашылығы
2 821 000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 821 000,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 821 000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 477 974,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 477 974,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 477 974,0
13
Басқалар
2 759 000,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 759 000,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

24 251,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
14 768 101,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
10,0
III. Чистое бюджетное кредитование
1 806 539,8
Бюджетные кредиты
22 562 845,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 304 871,2
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 304 871,2
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
661 740,0
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
661 740,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
150 000,0
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
150 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области"
1 493 131,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1 493 131,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 200 000,0
1
Жилищное хозяйство
13 200 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 200 000,0
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
13 200 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 298 974,0
1
Сельское хозяйство
2 821 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
2 821 000,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 821 000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 477 974,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 477 974,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 477 974,0
13
Прочие
2 759 000,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 759 000,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области