Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 11/87-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25515 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7989 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 553 255 729,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 630 038,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 554 193,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 969,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 499 068 528,0 мың теңге;
2) шығындар – 554 246 991,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 491 219,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 562 845,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 071 625,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6 106 630,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6 106 630,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 589 112,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 589 112,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 789 723,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 082 725,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 882 114,9 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте төмен тұрған бюджеттен жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге берілетін трансферттердің түсімдері көзделсін:
- білім беру саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беру – 119 379 819,0 мың теңге;
- ветеринария саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беру – 2 215 864,0 мың теңге;
- "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы Заңында көзделген трансферттерді республикалық бюджетке аудару қажеттілігі туралы" - 4 767 165,1 мың теңге.
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен трансферттердің түсімдерін бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";

О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2021 года № 11/87-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25515
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7989) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 553 255 729,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 630 038,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 554 193,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 969,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 499 068 528,0 тысяч тенге;
2) затраты – 554 246 991,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 491 219,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 562 845,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 071 625,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 106 630,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 106 630,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 589 112,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 589 112,0 тысяч тенге:
поступление займов – 23 789 723,0 тысяч тенге;
погашение займов – 17 082 725,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 882 114,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год поступление трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с:
- передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области образования и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 119 379 819,0 тысячи тенге;
- передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области ветеринарии и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 2 215 864,0 тысячи тенге;
- необходимостью перечисления в республиканский бюджет трансфертов, предусмотренных Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" - 4 767 165,1 тысяч тенге.
Распределение поступлений трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.";

10-тармақтағы 10) тармақша алынып тасталсын;
11-тармақ:
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 11/87-VII шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

в пункте 10 подпункт 10) исключить;
пункт 11:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата
Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 30 ноября 2021 года № 11/87-VII
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

106 604,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
11 655 644,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 655 644,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 978,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
140 558,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
44 460,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
89 969,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 403,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
11 185 276,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 467 137,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 910 174,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 049 792,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 422 010,9
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
459 197,6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 924 850,2
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
598 473,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
645 260,5
261
Облыстың білім басқармасы
2 045 947,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 695 570,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
206 343,6
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
144 033,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
814 435,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
814 435,0
2
Әлеуметтiк көмек
369 948,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

106 604,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
11 655 644,4
253
Управление здравоохранения области
11 655 644,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
193 978,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
140 558,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
44 460,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
89 969,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 403,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
11 185 276,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 467 137,0
1
Социальное обеспечение
9 910 174,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 049 792,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 422 010,9
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
459 197,6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 924 850,2
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
598 473,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
645 260,5
261
Управление образования области
2 045 947,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 695 570,6
037
Социальная реабилитация
206 343,6
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
144 033,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
814 435,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
814 435,0
2
Социальная помощь
369 948,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области

117 337,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 487,0
004
Туристік қызметті реттеу
134 588,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
551,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
998 181,1
1
Отын және энергетика
998 181,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
153 116,4
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
153 116,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
845 064,7
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
845 064,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37 776 400,6
1
Ауыл шаруашылығы
32 383 032,7
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
29 523 842,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
216 163,1
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 220 523,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 477 440,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
130 461,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
6 037,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 282,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
56 584,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 580,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 782 234,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 558 106,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 995 136,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 543 764,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

117 337,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 487,0
004
Регулирование туристской деятельности
134 588,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
551,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
998 181,1
1
Топливо и энергетика
998 181,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
153 116,4
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
153 116,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
845 064,7
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
845 064,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37 776 400,6
1
Сельское хозяйство
32 383 032,7
255
Управление сельского хозяйства области
29 523 842,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
216 163,1
002
Субсидирование развития семеноводства
2 220 523,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 477 440,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
130 461,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
6 037,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 282,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
56 584,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 580,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 782 234,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 558 106,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 995 136,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 543 764,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

445 158,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
592 515,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 021,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10 829 180,1
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 380 500,5
13
Басқалар
20 869 459,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
10 230 735,3
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
7 944 149,3
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
325 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 602 260,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 966 664,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
4 225,3
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
46 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 286 586,0
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 286 586,0
9
Басқалар
10 638 723,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
398 612,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
398 612,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 074 232,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 074 232,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
80 536,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
80 536,2
261
Облыстың білім басқармасы
4 331 496,6
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
954 763,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

445 158,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
592 515,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 021,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10 829 180,1
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 380 500,5
13
Прочие
20 869 459,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
10 230 735,3
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
7 944 149,3
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
325 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
5 602 260,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 966 664,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 225,3
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
46 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 286 586,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 286 586,0
9
Прочие
10 638 723,8
253
Управление здравоохранения области
398 612,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
398 612,0
257
Управление финансов области
1 074 232,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 074 232,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
80 536,2
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
80 536,2
261
Управление образования области
4 331 496,6
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
954 763,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства