Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 202 "Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 342 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25629 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 202 "Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3437 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 342 қаулысына 1-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "28" шілдедегі
№ 202 қаулысына 1-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы аумағында жатаған у кекіремен (аcroptilon repens DC.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Аудандардың, ауылдық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған
алаң,
гектарда
1
Аягөз ауданы
Ақшәулі
босалқы жерлер
14
"Мақсат" шаруа қожалығы

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 июля 2014 года № 202 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 ноября 2021 года № 342. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25629
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области" от 28 июля 2014 года № 202 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3437) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 30 ноября 2021 года № 342
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" июля 2014 года № 202
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (acroptilon repens DC.)
Наименование районов, сельских округов и городов
Принадлежность земельного участка
Зараженная
площадь,
в гектарах
1
Аягозский район
Акшаулинский
земли запаса
14
крестьянское хозяйство "Максат"

648-ден 688-километрге дейін
1,205
Аудан бойынша барлығы
1,205
2
Бесқарағай ауданы
Глуховка
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 2, Семей – Долон жолының бойында,
2-ден 10-километрге дейін,
16-дан 17-километрге дейін,
20-дан 21-километрге дейін
6
"Қазақавтожол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 26,
Омбы – Майқапшағай автомобиль жолы, 701-ден 706-километрге дейін,
718-километр
1
"Қазақавтожол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, Омбы – Майқапшағай автомобиль жолы, 719-километр, 720-километр,
724-километр, 728-километр, 729-километр, 730-километр, 732-километр, 733-километр,
5-тен 38-километрге дейін
4
Канонерка

с 648 по 688 километр
1,205
Всего по району
1,205
2
Бескарагайский район
Глуховский
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 2, вдоль дороги Семей – Долон, со 2 по 10 километр,
с 16 по 17 километр, с 20 по 21 километр
6
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор",
дорожно-эксплуатационный участок – 26, автомобильная дорога Омск – Майкапчагай,
с 701 по 706 километр, 718 километр
1
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор", автомобильная дорога Омск – Майкапчагай, 719 километр, 720 километр, 724 километр,
728 километр, 729 километр, 730 километр,
732 километр, 733 километр, 5-38 километр
4
Канонерский

"Қазақавтожол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, Омбы – Майқапшағай автомобиль жолы, 705-километр, 711-километр
1
Ерназар
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 2, Семей – Долон – Қоянбай автомобиль жолы, 153-километр, 154-километр,
155-километр
3
Аудан бойынша барлығы
15
3
Бородулиха ауданы
Бақы
"Қазақавтожол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 25,
Семей – Ресей Федерациясы автомобиль жолы, 76-дан 83-километрге дейін,
85-тен 86-километрге дейін,
105-тен 110-километрге дейін
8,8
Краснояр
босалқы жерлер, Уба-Форпост ауылы – Речное ауылы арасындағы дала жолы
0,1
әкімдік жерлері, басты жол және Красный Яр ауылы арасындағы автомобиль жолы,
2-ден 4-километрге дейін
0,6
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 9, Дмитриевка – Бородулиха – Шемонаиха автомобиль жолы, 67-километр
0,1
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 9, Дмитриевка – Бородулиха – Шемонаиха автомобиль жолы, 70-тен 71-километрге дейін
0,3
Құнарлы
елді мекен жерлері
0,01
Новошульба
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 9,
28-ден 33-километрге дейін
1,5
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 9, 35-километр
0,1
Таврия
елді мекен жерлері
0,05
Аудан бойынша барлығы
11,56
4
Глубокое ауданы
Глубокое кенті
елді мекен жерлері
11,5
елді мекен жерлері, 4-шағын ауданы жолының бойында
0,2
Ертіс
жол бойында
0,1
Өскемен – Шемонаиха автомобиль жолы,

Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор", автомобильная дорога Омск – Майкапчагай, 705 километр, 711 километр
1
Ерназарский
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 2, автомобильная дорога Семей – Долон – Қоянбай, 153 километр, 154 километр,
155 километр
3
Всего по району
15
3
Бородулихинский район
Бакинский
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор",
дорожно-эксплуатационный участок – 25, автомобильная дорога Семей – Российская Федерация, с 76 по 83 километр,
с 85 по 86 километр, с 105 по 110 километр
8,8
Красноярский
земли запаса, полевая дорога между село Уба-Форпост – село Речное
0,1
земли акимата, автомобильная дорога от главной трассы до села Красный Яр,
со 2 по 4 километр
0,6
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 9, автомобильная дорога Дмитриевка – Бородулиха – Шемонаиха, 67 километр
0,1
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 9, автомобильная дорога Дмитриевка – Бородулиха – Шемонаиха, с 70 по 71 километр
0,3
Кунарлинский
земли населенного пункта
0,01
Новошульбинский
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 9,
с 28 по 33 километр
1,5
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 9,
35 километр
0,1
Таврический
земли населенного пункта
0,05
Всего по району
11,56
4
Глубоковский район
поселок Глубокое
земли населенного пункта
11,5
земли населенного пункта, вдоль трассы 4 микрорайона
0,2
Иртышский
вдоль дороги
0,1

4-тен 7-километрге дейін,
10-нан 14-километрге дейін,
17-ден 31-километрге дейін,
34-тен 36-километрге дейін,
38-ден 41-километрге дейін
16
Ушаново
"Қазақавтожол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 30, Өскемен – Алтай автомобиль жолы,
1-ден 20-километрге дейін
5
Секисовка
Секисовка – Шемонаиха жолының бойында,
2-ден 3-километрге дейін,
4-тен 6-километрге дейін,

автомобильная дорога Усть-Каменогорск – Шемонаиха, с 4 по 7 километр,
с 10 по 14 километр, с 17 по 31 километр,
с 34 по 36 километр, с 38 по 41 километр
16
Ушановский
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор",
дорожно-эксплуатационный участок – 30, автомобильная дорога Усть-Каменогорск – Алтай, с 1 по 20 километр
5
Секисовский
вдоль дороги Секисовка – Шемонаиха,
со 2 по 3 километр, с 4 по 6 километр,