Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 4896 "Өскемен қаласы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 297 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 ақпанда № 8392 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 4896 "Өскемен қаласы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6380 тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 19 желтоқсанда "Мой город" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аймақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар

О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 5 декабря 2019 года № 4896 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по городу Усть-Каменогорск"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 29 января 2021 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 февраля 2021 года № 8392
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 5 декабря 2019 года № 4896 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по городу Усть-Каменогорск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6380, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 декабря 2019 года, в газете "Мой город" 19 декабря 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
3) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар