Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 53/5-VІ "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 13/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25853 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 53/5-VІ "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6758 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық маслихат хатшысы А. Светаш

О признании утратившим силу решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 28 февраля 2020 года № 53/5-VІ "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 декабря 2021 года № 13/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25853
Примечание ИЗПИ !
Данное решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 28 февраля 2020 года № 53/5-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6758).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Светаш