Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 2207 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 39-бабының 2- тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларының 28-2 тармағының 3) тармақшасына, "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1127 бұйрығына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р. Құдайбергенқызы) қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д. Ш. Жөргекбаевқа жүктелсін.
Қала әкімі Б. Байахметов

Об определении единого организатора централизованных государственных закупок
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2021 года № 2207
Об определении единого организатора централизованных государственных закупок
В соответствии с пунктом 2 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", подпунктом 3) пункта 28-2 Правил осуществления государственных закупок, утвержденных приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648, приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1127 "Об определении перечня товаров, работ и услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить единым организатором централизованных государственных закупок государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Семей Восточно - Казахстанской области".
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Семей Восточно - Казахстанской области" (Құдайбергенқызы Р.) принять меры, вытекающие из постановления.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Жоргекбаева Д. Ш.
Аким города Б. Байахметов