"Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 13/81-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24307 болып тіркелді
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8100 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 339 924,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 255 978,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 237 134,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 414 958,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 431 853,4 мың теңге;
2) шығындар – 61 391 810,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -146 039,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 181 043,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 588 570,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 588 570,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 494 417,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 494 417,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 150 346,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 951 454,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 сентября 2021 года № 13/81-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24307
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8100), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 339 924,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 255 978,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 237 134,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 414 958,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 431 853,4 тысяч тенге;
2) затраты – 61 391 810,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -146 039,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 181 043,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 588 570,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 588 570,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 494 417,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 494 417,6 тысяч тенге:
поступление займов – 8 150 346,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 951 454,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 295 525,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 586 534,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Акжалов
Семей қаласының мәслихаты

используемые остатки бюджетных средств – 2 295 525,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 586 534,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению
Маслихат города Семей