Ертіс ауылдық округінің Мұқыр және Мұрат ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы Ертіс ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 8669 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқарутуралы" Заңының 35 –бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы қорытындысы негізінде, халықтың пікірін ескере отырып, Ертіс ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мұқыр ауылында келесі көшелері қайта аталсын:
"Коммунистическая" көшесі "Еңбекші" көшесі болып;
"Советская" көшесі "Атамұра" көшесі болып;
"Комсомольская" көшесі "Ынтымақ" көшесі болып;
"Пролетарская" көшесі "Алаш" көшесі болып.
Мұрат ауылында "Советская" көшесі "Достық" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Х. Сейтхасимов

О переименовании улиц в селах Мукур и Мурат Иртышского сельского округа
Решение акима Иртышского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2021 года № 8669
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно – Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года, с учетом мнения населения, аким Иртышского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Мукур следующие улицы:
улицу "Коммунистическая" на улицу "Еңбекші";
улицу "Советская" на улицу "Атамұра";
улицу "Комсомольская" на улицу "Ынтымақ";
улицу "Пролетарская" на улицу "Алаш".
Переименовать в селе Мурат улицу "Советская" на улицу "Достық".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иртышского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Семей;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Аким Х. Сейтхасимов