Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VІ "Курчатов қаласының 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 10/70-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қазанда № 24842 болып тіркелді
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8044 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 551 676,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 383 335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 031,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 474,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 142 836,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 661 356,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 109 679,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109 679,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 679,2 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI "О бюджете города Курчатов на 2021-2023 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2021 года № 10/70-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2021 года № 24842
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 8044) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 551 676,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 383 335,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 031,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 474,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 142 836,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 661 356,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 109 679,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109 679,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 679,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 516 635,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Б. Тажиев
2021 жылғы 11 қазандағы
№ 10/70-VII
Курчатов қалалық
мәслихатының

"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 516 635,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Курчатовского городского маслихата Б. Тажиев
от 11 октября 2021 года
№ 10/70-VII
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата