Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI "Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 3/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8443 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI "Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде №8104 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 06 қаңтарда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9037560 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3974773мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20553 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4988250мың теңге;
2) шығындар – 9116599,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 79039,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79039,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79039,4 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер 2288,4 мың теңге мөлшерінде облыстық бюджетке қайтару көзделсін.";
1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI "О бюджете города Риддера на 2021-2023 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 3/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2021 года № 8443
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI "О бюджете города Риддера на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8104, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2021 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9037560 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3974773 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53984 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20553 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4988250 тысяч тенге;
2) затраты – 9116599,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79039,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79039,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79039,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2020 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 2288,4 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.