Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 7/10-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24718 болып тіркелді
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/6-VI "Сот шешімімен Риддер қаласының коммуналдық меншігіне түсті деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Риддер қалалық мәслихатының шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5395 болып тіркелген);
2) "Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/6-VI "Сот шешімімен Риддер қаласының коммуналдық меншігіне түсті деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 45/5-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7417 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных

О признании утратившими силу некоторых решений Риддерского городского маслихата
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 сентября 2021 года № 7/10-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24718
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Риддерского городского маслихата:
1) решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/6-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5395);
2) решение Риддерского городского маслихата от 21 июля 2020 года № 45/5-VI "О приостановлении действия решения Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/6-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7417).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных