Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/16-VI "2021-2023 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 6/10-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 8605 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4/2-VII "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылдың 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8478 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/16-VI "2021-2023 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8092 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 439,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 21 306,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 341,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 902,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 902,8 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/16-VI "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 5 апреля 2021 года № 6/10-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2021 года № 8605
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 17 марта 2021 года № 4/2-VII "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8478), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/16-VI "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8092, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Токтамысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 439,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 133,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 306,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 341,8 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 902,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 902,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 902,8 тысяч тенге.";
приложении 1, 4 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2020 жылғы 28 желтоқсадағы
№ 58/16-VІ шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6672 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 46/10-VI "Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6917 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 22 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдеде № 50/4-VI "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7389 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 шілдеде жарияланған) шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 55/10-VI "Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7848 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қарашада жарияланған) шешімі.

от 28 декабря 2020 года
№ 58/16-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VI "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6672, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 января 2020 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 46/10-VI от "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6917, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 апреля 2020 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 50/4-VI от "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7389, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 июля 2020 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 55/10-VI от "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7848, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 ноября 2020 года).