Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI "2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 9/4-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23388 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8064 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 148 853,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 135 553,6 мың теңге;
2) шығындар – 151 842,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4 )қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 988,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 988,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 988,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Тулендиев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 маусымдағы
№ 9/4-VII шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/8-VI шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2021 года № 9/4-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23388
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8064) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 853,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 135 553,6 тысяч тенге;
2) затраты – 151 842,4 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 988,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 988,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 988,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Тулендиев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 25 июня 2021 года № 9/4-VII
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI
Бюджет Карауылского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ