Пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2021 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 177 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 8686 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-1), 14-3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8), 9) , тармақшаларына, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13898 болып тіркелген) Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2021 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес аудан мекемелері мен кәсіпорындары қызметкерлерінің тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2021 жылға аудан мекемелері мен кәсіпорындары қызметкерлерінің тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2021 жылға аудан мекемелері мен кәсіпорындары қызметкерлерінің тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2021 года № 8686
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, подпунктами 14-1), 14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13898), акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год в размере одного процента от списочной численности работников учреждений и предприятий района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год в размере одного процента от списочной численности работников учреждений и предприятий района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год в размере одного процента от списочной численности работников учреждений и предприятий района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

4. "Бесқарағай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдануын қамтамасыз етсін;

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бескарагайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бескарагайского района;

3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданы әкімінің міндетін атқарушы Б. Баталов
Бесқарағай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
2021 жылғы 21 сәуірдегі
№ 177
Бесқарағай аудандық
әкiмдiгiнiң
1 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа тоғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыруға жұмыс орындары квотасының мөлшері
р/н
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Бөкебай филиалы

3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Бескарагайского района после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Бескарагайского района Б. Баталов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бескарагайского района
Исполняющий обязанности
акима Бескарагайского
района
от 21 апреля 2021 года
№ 177
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (чел)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество мест (единиц)
1
Букебаевский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

124
1 %
1
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Мороз филиалы
82
1 %
1
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекетік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Канонерка филиалы
191
1 %
2
4
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты республикалық мемлекеттік мекемесінің Жаңасемей филиалы
152
1 %
2
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Долон филиалы
148
1 %
1
6
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
251
1 %
3
7
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Беген филиалы
124
1 %
1
8
Шығыс Қазақстан Облысы білімбасқармасының "Бесқарағай колледжі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
1 %
1
9
"Глуховка орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
88
1 %
1
10
"Н.Баймұратоватындағы орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
1 %
1
11
"Канонерка орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
1 %
1
12
"Сосновка орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
1 %
1
13
Коммуналдықмемлекеттікмекемесі"Қ.Рысқұлбеков атындағы орта мектебі"
91
1 %
1
14
"Борас орта мектеп-бақшасы"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
1 %
1
15
"Семеновка орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
64
1 %
1
16
"Беген орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
1 %
1
17
"Қоянбай орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
51
1 %
1
18
"Семей ядролық полигоны салдарынан зардап шеккен мүмкіндіктері шектеулі балаларға 18 жастан асқан психоневрологиялық паталогияларды бар мүгедектерге және қарт азаматтарға арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету жөніндегі Бесқарағайаумақтық орталығы"мемлекеттік коммуналдық мекемесі
76
1 %
1
Бесқарағай аудандық
әкiмдiгiнiң
2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыруға жұмыс орындары квотасының мөлшері
р/н
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Бөкебай филиалы
124
1 %
1
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Мороз филиалы
82
1 %
1
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекетік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Канонерка филиалы
191
1 %
2
4
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты республикалық мемлекеттік мекемесінің Жаңасемей филиалы
152
1 %
2
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Долон филиалы
148
1 %
1
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Беген филиалы
124
1 %
1
Бесқарағай аудандық
әкiмдiгiнiң
3 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыруға жұмыс орындары квотасының мөлшері
р/н
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Бөкебай филиалы
124
1 %
1
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Мороз филиалы
82
1 %
1
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекетік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Канонерка филиалы
191
1 %
2
4
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты республикалық мемлекеттік мекемесінің Жаңасемей филиалы
152
1 %
2
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Долон филиалы
148
1 %
1
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей Орманы" Мемлекеттік Орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Беген филиалы
124
1 %
1

124
1 %
1
2
Морозовский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
82
1%
1
3
Канонерский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
191
1%
2
4
Жанасемейский филиал Республиканское государственное учреждение "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
152
1%
2
5
Долонский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
148
1%
1
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Бескарагайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно - Казахстанской области
251
1%
3
7
Бегеневский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
124
1%
1
8
Коммунальное государственное учреждение "Бескарагайский колледж" управление образования Восточно-Казахстанская область"
78
1%
1
9
Коммунальное государственное учреждение "Глуховская средняя школа"
88
1%
1
10
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Н.Баймуратова"
63
1%
1
11
Коммунальное государственное учреждение "Канонерская средняя школа"
62
1%
1
12
Коммунальное государственное учреждение "Сосновская средняя школа"
70
1%
1
13
Коммунальное государственное учреждение "Больше-Владимировская средняя школа"
91
1%
1
14
Коммунальное государственное учреждение "Борасинская средняя школа-сад"
92
1%
1
15
Коммунальное государственное учреждение "Семеновская средняя школа"
64
1%
1
16
Коммунальное государственное учреждение "Бегенская средняя школа"
80
1%
1
17
Коммунальное государственное учреждение "Коянбайская средняя школа"
51
1%
1
18
Государственное коммунальное учреждение "Бескарагайский территориальный центр по оказанию специальных социальных услуг детям с ограниченными возможностями, инвалидам старше 18 лет с психоневрологическими патологиями и престарелым гражданам пострадавшим вследствие Семипалатинского ядерного полигона"
76
1%
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Бескарагайского района
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (чел)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество мест (единиц)
1
Букебаевский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
124
1 %
1
2
Морозовский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
82
1%
1
3
Канонерский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
191
1%
2
4
Жанасемейский филиал Республиканское государственное учреждение "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
152
1%
2
5
Долонский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
148
1%
1
6
Бегеневский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
124
1%
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Бескарагайского района
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (чел)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество мест (единиц)
1
Букебаевский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
124
1 %
1
2
Морозовский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
82
1%
1
3
Канонерский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
191
1%
2
4
Жанасемейский филиал Республиканское государственное учреждение "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
152
1%
2
5
Долонский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
148
1%
1
6
Бегеневский филиал Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
124
1%
1