Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 4/3-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 8702 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8025 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6013612,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 636596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19779,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4410,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5352827,8 мың теңге;
2) шығындар – 6058762,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67578,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87510,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19932,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -112727,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112727,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 87510,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 19932,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 36935,6 мың теңге.";
5-тармақ алынып тасталсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Әлжанов
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 61/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 4/3-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2021 года № 8702
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 61/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8025, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2021-2023 годы согласно приложений 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6013612,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 636596,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19779,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4410,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5352827,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6058762,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67578,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19932,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112727,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112727,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов- 87510,0 тысяч тенге;
погашение займов- 19932,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36935,6 тысяч тенге.";
пункт 5 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Әлжанов
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата