2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-13-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8370 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176738 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 168573 мың теңге;
2) шығындар – 177927 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1189 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1189 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Новопокровка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 26279 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 118714 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. Новопокровка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен 16330 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-13-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 8370
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176738 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 168573 тысяч тенге;
2) затраты – 177927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1189 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1189 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новопокровского сельского округа на 2021 год в сумме 26279 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 118714 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3-1. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 16330 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

3-2. Новопокровка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен 7250 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды- Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3-2. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7250 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.

5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Аубакиров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
19 қаңтардағы № 2-13-VII
шешіміне 1-қосымша
Новопокровка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 19 января
2021 года № 2-13-VII
Бюджет Новопокровского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ