2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-5-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8375 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138141 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капитал сатылымынан түсетін түсімдер – 0 тенге;
трансферттер түсімі – 109913 мың теңге;
2) шығындар – 140329,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2188,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2188,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2188,9 мың теңге..
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Бородулиха ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 35206 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 39707 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-5-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 8375
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 138141 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28228 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 109913 тысяч тенге;
2) затраты – 140329,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2188,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2188,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2188,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бородулихинского сельского округа на 2021 год в сумме 35206 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 39707 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

4. Бородулиха ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен 35000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
5. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Аубакиров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 35000 тысяч тенге.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

2021 жылғы 19 қаңтардағы
№ 2-5-VII шешіміне қосымша -4
Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6606 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 53-3-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7933 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда жарияланған) шешімі.
3) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-9-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8118 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) шешімі.

от 19 января 2021 года
№ 2-5-VII
Перечень решений Бородулихинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1) решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-5-VI "О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6606, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года);
2) решение Бородулихинского районного маслихата от 30 ноября 2020 года № 55-3-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-5-VI "О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7933, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 декабря 2020 года);
3) решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-9-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-5-VI "О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8118, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2021 года).